تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
با اقدام گروه‌های مقاومت فلسطین صورت گرفت

رگبار موشکی بر سر اسرائیل

گردان‌های القدس، شاخه نظامی جهاد اسلامی به همراه نیرو‌های عمر القاسم در پاسخ به جنایات اشغالگران، «سدیروت» و شهرک‌های اطراف نوار غزه را با رگبار موشکی بمباران کردند.

کد خبر: ۱۶۳۷۹۶
۰۸:۰۸ - ۲۵ فروردين ۱۴۰۳

رگبار موشکی بر سر اسرائیل

دیدارنیوز: گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در فلسطین تاکید کرد که به همراه نیرو‌های عمر القاسم، سدیروت و شهرک‌های اطراف غزه را در پاسخ به جنایات اشغالگران اسرائیل با رگبار موشکی بمباران کردند.

به گزارش رسانه‌های عبری زبان، همزمان هشت موشک از غزه به سمت سدیروت شلیک شد و صدای آژیر خطر به صدا درآمد.

این در حالی است که مقاومت فلسطین به نبرد «طوفان الاقصی» در پاسخ به تجاوز بیش از ۶ ماهه رژیم صهیونیستی به نوار غزه ادامه می‌دهد، با نیرو‌های متجاوز ارتش اشغالگر مقابله کرده و آن‌ها را در مناطق پیشروی و درگیری هدف قرار می‌دهد.

روز جمعه نیرو‌های شهید عمر القاسم به همراه گردان‌های القدس از هدف قرار دادن محل تمرکز نظامیان اشغالگر در منطقه شیخ عجلین در جنوب شهر غزه با موشک‌های کوتاه برد خبر دادند.

در این راستا روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت گزارش داد که آژیر خطر در سدیروت و شهرک‌های بایاف و پینر عام، در منطقه غلاف غزه به صدا درآمد.

اما گردان‌های شهدای الاقصی، با همراهی گردان‌های مقاومت ملی - نیرو‌های شهید عمر القاسم، یک گلوله موشکی به سمت پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی «کفارعزه» در نوار غزه شلیک کردند.

همزمان، گردان‌های القدس اعلام کردند که مجاهدین آن یک کاروان نظامی صهیونیست متشکل از سه تانک مرکاوا و ۲ بولدوزر D ۹ را در میدان مین و بمب‌های باروتی قوی «ثاقب» انداخته‌اند.

گردان‌های القدس تایید کرد که سربازان اسرائیلی کشته و زخمی شدند و اشغالگران مجبور شدند برای تخلیه آن‌ها در مقر نظامی «مالک» در شمال نصیرات از بالگرد‌ها استفاده کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی