تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

ماجرای ادامه‌دار یکتا ناصر و منوچهر هادی؛ «متاسفم»!

دعوای یکتا ناصر و منوچهر هادی دو هنرمند کشورمان در ابتدای سال ۱۴۰۳ به تیتر رسانه‌ها تبدیل شده و ظاهرا همچنان ادامه دارد.

کد خبر: ۱۶۳۱۰۶
۱۲:۰۵ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۳

ماجرای ادامه‌دار یکتا ناصر و منوچهر هادی؛ «متاسفم»!

دیدارنیوز: قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران با انتشار تصویری در فضای مجازی نوشت: امروز این دو هنرمند عزیز (یکتا ناصر و منوچهر هادی زوج سابق) با حضور در دادسرای جنایی مشکل ایجاد شده در خصوص فرزند مشترک خود را حل و فصل کردند و با صحبت‌هایی که با آنان شد به توافقی دست یافتند تا تلاش بیشتری جهت آرامش و پیشرفت فرزند مشترک خود سوفیا کنند.

پرونده یکتا ناصر و منوچهر هادی هنوز در اینستاگرام دنبال می‌شود.

یکتا ناصر پس از حضور در دادسرای جنایی به انتقاد شدید از قاضی شهریاری پرداخت و نوشت که عکس‌های منتشر شده از این جلسه مخفیانه بوده است.

ماجرای ادامه‌دار یکتا ناصر و منوچهر هادی؛ «متاسفم»!

حالا در واکنش به صحبت‌های یکتا ناصر، محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران در فضای مجازی نوشت: «خانم یکتا ناصر خودتون شاهد بودید که کل تعطیلات عید رو با توجه به پستی که موجب تشویش اذعان عمومی کردید درگیر بچه شما شدم. مکررا با شما و همسر شما تلفنی صحبت شد و شما دیشب تلفنی خواستید که فردا جلسه بگذارید و تمرکزتان روی گرفتن فرزند مشترک بود.»

ماجرای ادامه‌دار یکتا ناصر و منوچهر هادی؛ «متاسفم»!

او توضیح داد: «دختر شما بالای ۷ سال سن دارد و حضانت او برابر قانون با پدرش است. دادگاه خانواده هم هیچ حکمی در خصوص تداوم حضانت فرزند مشترک برای شما صادر نکرده است. اما با همسر سابق شما در این تعطیلات مکرر صحبت شد و ایشون هم قبول کردند که تا زمان تصمیم دادگاه خانواده فرزند مشترک ۶ روز پیش شما باشد و تنها ۲۴ ساعت پیش پدر. حتی زمان و مکان هم تعیین شد و افرادی که نباید بیایند فرزند مشترک را تحویل بگیرند مشخص کردید.»

قاضی شهریاری نوشت: «در اول جلسه هم که هنوز آقای منوچهر هادی نیامده بود با توجه به رفتار بد شما گفتم تشریف ببرید دادگاه خانواده که شما گفتید ((تن‌ها کسی که آقای هادی حرفش را گوش می‌دهد شما هستید -در حالی که من ایشان را اصلا ندیده و نمی‌شناختم- همین جا صحبت کنیم تا بچه را به من بدهد)). بعد از سه چهار ساعت صحبت با هم توافقاتی کردید و من مکررا به آقای هادی در گوشه‌ای گفتم که از حق خود بگذرد و بگذارد فرزند مشترک فعلا پیش شما (خانم ناصر یکتا) باشد تا آرامش برگردد و ایشان هم قبول کرد. آسیب‌ها را به شما گفتم و وضعیت فعلی و آتی فرزند مشترک را. خیلی صحبت‌ها به صورت غیر رسمی مطرح شد تا بلکه بتوانیم نقاط اشتراک را پیدا کنیم. حتی برای اطمینان شما یکی از همکاران را فرستادم تا در محل منزل همسر سابقتان فرزند مشترک را به شما تحویل دهد و این کار هم انجام شد.»

ماجرای ادامه‌دار یکتا ناصر و منوچهر هادی؛ «متاسفم»!

او نوشت: «در پایان در حضور پدرتان گفتیم که خودتان با یک پستی در همان صفحه موضوع را خاتمه داده اعلام کنید تا بیش از این از موضوع شخصی شما سو استفاده نشود که گفتید من این کار رو نمی‌کنم شما خودتان این کار را انجام بدهید. عکس‌ها در حضور خود شما گرفته شد و از نگاه‌ها متوجه عکس گرفتن هستید در حال حاضر به دور از انصاف و واقعیت مجددا دست به انتشار پست دروغ زدید. در جلسه دو تا همکاران ما و پدر شما و آقای هادی حضور داشتند و شاهد ماجرا بودند. تاکید کردم متاثر از دیگران نباشید و بگذارید آرامش به فرزندتان و خودتان برگردد. اگر کپشن رو دقت کنید به مسایل جرم شناسی و روانشناسی پرداختم و اشاراتی خیلی کوتاه به اینکه موضوع شما حل و فصل شده است بر اساس تقاضای خودتان. فقط میتوانم بگویم متاسفم.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی