تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
توصیه رئیس خانه احزاب به منتخبان مجلس دوازدهم

از جنگ بر سر قدرت بپرهیزید

قدرتعلی حشمتیان، رئیس خانه احزاب به منتخبان مجلس دوازدهم توصیه کرد که از جنگ بر سر قدرت پرهیز کنند و به فکر منافع مردم باشند.

کد خبر: ۱۶۳۰۸۱
۱۸:۲۵ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۳

از جنگ بر سر قدرت بپرهیزید

دیدارنیوز: رئیس خانه احزاب گفت: نمایندگان منتخب باید از جدال بر سر صندلی‌های هیات رئیسه و کمیسیون‌های مجلس دست بردارند و به جای قدرت‌طلبی به منافع به مردم توجه کنند.

قدرتعلی حشمتیان، با اشاره به ضرورت حفظ وحدت میان منتخبان مجلس و تلاش برای در اولویت قراردادن مسائل مهم زندگی مردم اظهار کرد: نمایندگان منتخب باید از جدال بر سر صندلی‌های هیات رئیسه و کمیسیون‌های مجلس دست بردارند و به جای قدرت طلبی به منافع به مردم توجه کنند.

او افزود: نمایندگان منتخب باید دست در دست یکدیگر و حفظ وحدت برای تورم، گرانی و مشکلات جوانان قدم بردارند و اختلاف افکنی مخالف نظر رهبر معظم انقلاب است.

رئیس خانه احزاب متذکر شد: منتخبان مردم باید به بررسی چالش‌ها و مسائلی که جامعه با آن مواجه است، بپردازند و سپس برای حل آن چاره اندیشی کنند، نه این که فرصت خدمت خود را در هیاهوی قدرت طلبی هدر بدهند و باید گوش به فرمان فرامین رهبر انقلاب باشند.

حشمتیان گفت: رهبر انقلاب در دوران انتخابات فرمودند که رقابت باید میان همه سلایق و طیف‌ها باشد، اما متاسفانه این امر میسر نشد. اما اکنون آنچه که اهمیت دارد این است که به دلیل شرایط حساسی که در آن قرار داریم فرصت حاشیه پردازی وجود ندارد و دشمنان در حال رصد شبانه روزی و فتنه انگیزی هستند، لذا تنها نسخه شفابخش حفظ وحدت است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی