تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
طی ۷ روز رقم خورد

تصادفات پایتخت جان ۱۱ نفر را گرفت

در ۷ روز اخیر، تصادفات رخ داده در طرح نوروزی پلیس راهور پایتخت منجر به فوت ۱۱ شده که ۵ فقره تصادف به علت عدم توجه راننده به جلو رخ داده است.

کد خبر: ۱۶۳۰۱۷
۱۱:۱۳ - ۰۴ فروردين ۱۴۰۳

تصادفات پایتخت جان ۱۱ نفر را گرفت

دیدارنیوز: معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ از فوت ۱۱ نفر در تصادفات پایتخت طی ۷ روز اخیر خبر داد.

سرهنگ فیروز کشیر؛ معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص تصادفات فوتی طرح نوروزی پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: متاسفانه بخش عمده‌ای از تصادفات فوتی رخ داده در شهر تهران از روز‌های پایانی اسفندماه تا امروز به علت عدم توجه راننده به جلو و البته عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه مربوط می‌شود.

وی افزود: با بررسی تصادفات رخ داده در طرح نوروزی پلیس راهور پایتخت شاهد وقوع ۱۱ فقره تصادف فوتی بوده‌ایم که ۵ فقره تصادف به علت عدم توجه راننده به جلو رخ داده، ۴ فقره تصادف به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه، یک تصادف عبور از چراغ قرمز و یک تصادف نیز به دلیل تغییر مسیر ناگهانی اتفاق افتاده است.

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: متأسّفانه در میان یازده تصادف فوتی رخ داده از تاریخ ۲۵/۱۲/۱۴۰۲ تا ۳/۱/۱۴۰۳، سه فقره از تصادفات به موتور سیکلت‌ها مرتبط می‌شد که در این میان عبور از چراغ قرمز و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه برای راکب موتورسیکلت‌سوارانی که هر سه در بیمارستان جان خود را از دست داده اند، ثبت شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی