تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.

آماده‌باش پلیس برای تامین امنیت در نوروز و ماه رمضان

علی همه‌خانی، معاون اجتماعی فرهنگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از آماده‌باش کامل پلیس پایتخت برای تامین امنیت و آرامش مردم در نوروز و ماه رمضان خبر داد و نوشت: امسال نیز با تقارن دو بهار طبیعت و قرآن، پلیس با شعار جدید خود در سال جدید که همان آرامش و امنیت در بهار قرآن و طبیعت است، به استقبال انجام وظیفه خود در روز‌های تعطیل ایام نوروز و شب‌های ماه رمضان رفته و امیدوار است این وظیفه را به بهترین نحو برای آرامش و امنیت شهروندان به اجرا بگذارد.

کد خبر: ۱۶۲۸۲۷
۱۱:۳۷ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

آماده‌باش پلیس برای تامین امنیت در نوروز و ماه رمضان

دیدارنیوز: معاون اجتماعی فرهنگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد که ماموران پلیس پایتخت با زحمات نیرو‌ها و کارکنان خدوم و تلاشگر خود ضمن حضور در سطوح مختلف کلانشهر تهران، به تامین امنیت انتظامی، ترافیکی و اجتماعی شهروندان پرداخته و شبانه روز در خدمت آرامش و امنیت شهروندان هستند تا تمام افرادی که در ایام تعطیل در شهر تهران حضور دارند با خیالی آسوده ایام نوروز و رمضان خود را سپری کنند.

سرهنگ علی همه‌خانی در یادداشتی در آستانه نوروز ۱۴۰۳ نوشت: «با فرا رسیدن نوروز، همچون سال‌های گذشته پلیس وظیفه‌ای حساس و مهم را بر دوش خود احساس می‌کند و حال که در آستانه دو بهار یعنی بهار قرآن و بهار طبیعت، قرار داریم این مسئولیت و احساس وظیفه بر دوش پلیس دو چندان به نظر می‌رسد و بر این اساس پلیس با شعار آرامش و امنیت در بهار قرآن و طبیعت، به امر مهم خدمت رسانی به شهروندان و خصوصا مسافران نوروزی در شهر تهران می‌پردازد.

امسال نیز همچون سال گذشته، بهار طبیعت به بهار قرآنی مزین شده و این همزمانی پیامی خجسته به ایرانیان هدیه می‌دهد که در سایه سار رحمت قرآن، بهاری مبارک در پیش است و مردم جشنی بزرگ را به انتظار نشسته‌اند، چرا که همزمان به استقبال دو بهار می‌روند، یکی بهار قرآنی و دیگری بهار طبیعت. پلیس در همه روز و همه وقت وظیفه دارد آرامش و امنیت شهروندان را تامین و برقرار کند که این امر خطیر و حساس در برهه‌های مختلف گرچه با چالش‌های سخت روبرو می‌شود، اما به مدد الطاف خداوند متعال و حمایت همه جانبه مردم، به خوبی و با صلابت به مرحله اجرا درآمده و خوشبختانه پلیس در جای جای میهن اسلامی به خوبی موفق شده امنیت و آرامش را برای مردم ایران عزیز به ارمغان بیاورد.

امسال نیز با تقارن دو بهار طبیعت و قرآن، پلیس با شعار جدید خود در سال جدید که همان آرامش و امنیت در بهار قرآن و طبیعت است، به استقبال انجام وظیفه خود در روز‌های تعطیل ایام نوروز و شب‌های ماه رمضان رفته و امیدوار است این وظیفه را به بهترین نحو برای آرامش و امنیت شهروندان به اجرا بگذارد. پلیس در این بهار قرآنی و طبیعی با تلاش شبانه روزی خود در جای جای کشور عزیز از نقطه صفر مرزی گرفته تا قلب شهر‌های بزرگ و کوچک، سعی دارد امنیت و آرامش را در بخش‌های مختلف انتظامی، ترافیکی و اجتماعی برای شهروندان به ارمغان آورده و به عنوان هدیه‌ای هرچند کوچک این آرامش و امنیت را به مردم اهدا کند.

در این میان، پلیس پایتخت با زحمات نیرو‌ها و کارکنان خدوم و تلاشگر خود ضمن حضور در سطوح مختلف کلانشهر تهران، به تامین امنیت انتظامی، ترافیکی و اجتماعی شهروندان پرداخته و شبانه روز در خدمت آرامش و امنیت شهروندان است تا شهروندان گرامی و مسافران نوروزی که در ایام تعطیل در شهر تهران حضور دارند با خیالی آسوده ایام نوروز و رمضان خود را سپری کنند. در این راستا، یگان‌های انتظامی، راهنمایی و رانندگی و خدمات اجتماعی پلیس، با ایجاد مقر‌های انتظامی و حضور در ادارات خود به شهروندان خدمات رسانی کرده و پا به پای سایر نهاد‌ها و ادارات دولتی و سازمانی به شهروندان یاری می‌رسانند و امیدواریم امسال نیز همچون سال‌های گذشته به یاری خداوند متعال، الطاف امام عصر (عج)، رهنمون‌های مقام معظم رهبری و تدابیر فرماندهان انتظامی کشور، در این امر حساس با خدمات هر چه بهتر به شهروندان و مسافران نوروزی سربلند باشیم.»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی