تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

انفجار مرگبار در بروجرد؛ ترقه‌بازی یک ساختمان را فرو ریخت

موسیوند، معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی بروجرد در توضیح این حادثه مرگبار گفت: در این حادثه که علت آن در حال پیگیری است و به احتمال قوی انفجار مواد محترقه بوده ساختمان مسکونی تخریب و شیشه‌های ساختمان‌های اطراف نیز فرو ریخت.

کد خبر: ۱۶۲۵۷۷
۱۲:۱۲ - ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

انفجار مرگبار در بروجرد؛ ترقه‌بازی یک ساختمان را فرو ریخت

دیدارنیوز: موسیوند، معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی بروجرد از انفجار در یک منزل مسکونی واقع در خیابان صفای خبر داد.

معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی بروجرد اضافه کرد: حادثه ساعت ۱۰ صبح بر اثر انفجار شدید در خیابان صفای شهر بروجرد رخ داد که متاسفانه یک نفر کشته و یک نفر مجروح شد.

موسیوند ادامه داد؛ در این حادثه که علت آن در حال پیگیری است و به احتمال قوی انفجار مواد محترقه بوده ساختمان مسکونی تخریب و شیشه‌های ساختمان‌های اطراف نیز فرو ریخت.

وی تصریح کرد: در این حادثه سریعاً نیرو‌های هلال احمر، اورژانس، پلیس و آتش نشانی به محل اعزام و کار آوار برداری به سرعت انجام شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی