تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
رشیدی، عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد

کجای دنیا خودروی بی‌کیفیت را با قیمت بالا به مردم می‌دهند؟

محمد رشیدی، عضو هیات رئیسه مجلس در ارتباط با واردات خودرو گفت: کجای دنیا خودروی بی‌کیفیت را با این قیمت بالا به مردم می‌دهند. مردم تا کی آرزوی سوار شدن یک خودروی خوب را داشته باشند؟

کد خبر: ۱۶۲۵۳۰
۱۳:۳۰ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

مردم تا کی آرزوی یک خودروی خوب را داشته باشند؟

دیدارنیوز: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که تکلیف واردات خودرو چه شد؟ گفت: کجای دنیا خودروی بی‌کیفیت را با این قیمت بالا به مردم می‌دهند. مردم تا کی آرزوی سوار شدن یک خودروی خوب را داشته باشند؟

محمد رشیدی در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری به وزیر صمت گفت: تکلیف واردات خودرو چه شد؟ کجای دنیا خودروی بی‌کیفیت را با این قیمت بالا به مردم می‌دهند. مردم تا چه زمانی آرزوی سوار شدن یک خودروی خوب را داشته باشند.

وی در تذکر دیگری به وزیر ارتباطات گفت: تا چه زمانی باید پول مردم به جیب توزیع‌کنندگان فیلترشکن برود؟ جوانان با استفاده از فیلترشکن به سایت‌های غیراخلاقی وارد می‌شوند؛ به مردم و مجلس پاسخ دهید.

به نقل از ایسنا، این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی گفت: شورای قیمت گذاری خرید تضمینی محصولات کشاورزی برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به کشاورزان تشکیل شد، اما تعیین نرخ خرید تضمینی ۱۷۵۰۰ تومان به کشاورزان خسارت می‌زند لذا شورای قیمت گذاری این نرخ را اصلاح کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی