تیتر امروز

سانحه هوایی ورزقان؛ عزای عمومی در ترکیه، آمریکا تسلیت گفت/ عزاداری در مشهد +ویدیو
سقوط دردناک بالگرد ابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی

سانحه هوایی ورزقان؛ عزای عمومی در ترکیه، آمریکا تسلیت گفت/ عزاداری در مشهد +ویدیو

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...
ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با «کنعانی‌مقدم» واقعه شهادت رییس‌جمهوری و هیات همراه را بررسی می‌کند:

ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است

یکی از سیاستمداران در گفت‌وگو با دیدار معتقد است که رییسی با جمع کردن منتقدان و موافقان زیر یک سقف تلاش می‌کرد فراجناحی باشد.
اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)
از چشم جهان (۱۵۰)

اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)

تازه‌ترین بسته حمایتی در حوزه امنیت ملی آمریکا در قبال اوکراین، که در آوریل امسال تصویب شد، به دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اجازه می‌دهد، برای ادامه حمایت از اوکراین علیه تجاوز روسیه، به تولید...
نماینده سیرجان و بردسیر مطرح کرد

مردم نقش خود را ایفا کردند، حالا نوبت مسوولان است

شهباز حسن‌پور، نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم نقش خود در انتخابات را خوب ایفا کردند و حال نوبت مسوولان و جریانات سیاسی است که اختلافات را کنار بگذارند.

کد خبر: ۱۶۲۲۶۸
۱۳:۵۴ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

حسن پور: مردم نقش خود در انتخابات را ایفا کردند نوبت مسئولان سیاسی است

دیدارنیوز: نماینده مردم سیرجان و بردسیر با تقدیر از مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند تاکید کرد: مردم نقش خود در انتخابات را خوب ایفا کردند و حال نوبت مسئولان و جریانات سیاسی است که اختلافات را کنار بگذارند.

شهباز حسن‌پور، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در جلسه روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ صحن مجلس در نطق میان دستور خود با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند با بیان اینکه «در این انتخابات مردم با هر رایی که مردم به صندوق‌های آرا ریختند تیری بر چشمان قسم خورده ایران و انقلاب زدند»، اظهار کرد: این انتخابات در فضایی ویژه برگزار شد؛ فضایی که دشمنان از ماه‌ها قبل با حجم تبلیغات گسترده بر طبل ایجاد یاس و ناامیدی کوبیدند تا مردم را از حضور در پای صندوق‌های رای منصرف کنند، اما این مردم هوشمند و بصیر با حضور خود همه تبلیغات دشمن را خنثی کردند.

به نقل از ایسنا، وی در ادامه خطاب به جریانات سیاسی کشور تاکید کرد: مردم نقش خود در انتخابات را خوب ایفا کردند و حال نوبت مسئولان و جریانات سیاسی است که اختلافات را کنار بگذارند. امیدوارم مجلس دوازدهم با هر ترکیبی که خواهد داشت و با نیرو‌های تازه نفس و با تجربه‌ای که به مجلس خواهند آمد، با شور و نشاط هر چه بیشتر در خدمتگذاری به مردم و باز کردن گره‌های کور به ویژه در بخش اقتصادی، معیشت مردم، رونق اقتصادی، اشتغال جوانان و مسکن حداکثر تلاش خود را معطوف کنند تا پاسخی باشد به این همه اعتماد، صداقت، ایثار، گذشت فداکاری و پایبندی به نظام، انقلاب و شهدا که از سوی مردم صورت گرفته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی