تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!
در چهارمین برنامه دیدار اندیشه با محمد هرندی، استاد دانشگاه، محقق و دین‌پژوه مطرح شد:

نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!

چهارمین برنامه دیدار اندیشه به ادامه گفت‌وگو با محمد هرندی استاد دانشگاه، محقق و دین پژوه در خصوص ارتباط امر حکمرانی با دین و دینمداران اختصاص داشت. این گفت و گوی جذاب را بخوانید و ببینید.

تقدیر سارا فلاحی از اعتماد مجدد مردم ایلام

منتخب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس با تقدیر از اعتماد مجدد مردم گفت: متعهد می‌شوم با بهره‌گیری از خرد جمعی و همراهی جامعه نخبگانی استان تمام تلاش خویش را در راستای خدمت به مردم عزیز و با اخلاص استان ایلام صرف نمایم.

کد خبر: ۱۶۲۲۰۸
۱۷:۰۸ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

تقدیر سارا فلاحی از اعتماد مجدد مردم ایلام

 

دیدارنیوز ـ استان ایلام: سارا فلاحی نماینده فعلی مردم در مجلس شورای اسلامی و منتخب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیامی اظهار کرد: ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ حماسه باشکوهی بود که در تاریخ کهن و درخشان ایلام رقم خورد و برای همیشه ماندگار گردید؛ حماسه‌ای که در راستای تقویت و بالندگی مردم سالاری دینی بود و بسیار ستودنی است.

وی در ادامه این پیام آورده است: حضور باشکوه و معنادار شما مردم قهرمان ایلام در خلق این حماسه، پیامی روشن در حمایت از صداقت، شفافیت، پاکدستی و عمل بی منت است؛ حماسه شکوهمندی که شما خلق نمودید بار دیگر نام ایلام را بر بلندای تاریخ جاودانه ساخت.

فلاحی با تأکید بر اینکه اینجانب به عنوان نماینده و خادم برگزیده شما بر خود لازم می‌دانم خاضعانه از این همه شور و شعور و مسئولیت پذیری سپاسگزاری نمایم، گفت:بی شک ایلام فصل جدیدی از تلاش و خدمت را در مجلس شورای اسلامی تجربه خواهد کرد و امیدوارم با همراهی و حمایت مردم، نخبگان و مدیران متخصص و متعهد، شاهد توسعه و پیشرفت استان باشیم.

منتخب مردم ایلام در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: اینجانب متعهد می‌شوم با بهره‌گیری از خرد جمعی و همراهی جامعه نخبگانی استان تمام تلاش خویش را در راستای خدمت به مردم عزیز و با اخلاص استان ایلام صرف نمایم.

فلاحی در پایان این پیام آورده است: برخود لازم می‌دانم از اعتماد مجدد شما مردم عزیز استان ایلام قدردانی نمایم. همچنین لازم می‌دانم از دست اندرکاران انتخابات اعم از عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، نیرو‌های انتظامی و امنیتی، اصحاب رسانه خاصه صدا و سیما که در خلق این حماسه تلاش نمودند، تشکر نمایم و همچنین از همه نامزد‌های محترم که با حضور خویش به گرمی و شور انتخابات کمک نمودند تشکر می‌کنم.

 

 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی