تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.

تقدیر سارا فلاحی از اعتماد مجدد مردم ایلام

منتخب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس با تقدیر از اعتماد مجدد مردم گفت: متعهد می‌شوم با بهره‌گیری از خرد جمعی و همراهی جامعه نخبگانی استان تمام تلاش خویش را در راستای خدمت به مردم عزیز و با اخلاص استان ایلام صرف نمایم.

کد خبر: ۱۶۲۲۰۸
۱۷:۰۸ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

تقدیر سارا فلاحی از اعتماد مجدد مردم ایلام

 

دیدارنیوز ـ استان ایلام: سارا فلاحی نماینده فعلی مردم در مجلس شورای اسلامی و منتخب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیامی اظهار کرد: ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ حماسه باشکوهی بود که در تاریخ کهن و درخشان ایلام رقم خورد و برای همیشه ماندگار گردید؛ حماسه‌ای که در راستای تقویت و بالندگی مردم سالاری دینی بود و بسیار ستودنی است.

وی در ادامه این پیام آورده است: حضور باشکوه و معنادار شما مردم قهرمان ایلام در خلق این حماسه، پیامی روشن در حمایت از صداقت، شفافیت، پاکدستی و عمل بی منت است؛ حماسه شکوهمندی که شما خلق نمودید بار دیگر نام ایلام را بر بلندای تاریخ جاودانه ساخت.

فلاحی با تأکید بر اینکه اینجانب به عنوان نماینده و خادم برگزیده شما بر خود لازم می‌دانم خاضعانه از این همه شور و شعور و مسئولیت پذیری سپاسگزاری نمایم، گفت:بی شک ایلام فصل جدیدی از تلاش و خدمت را در مجلس شورای اسلامی تجربه خواهد کرد و امیدوارم با همراهی و حمایت مردم، نخبگان و مدیران متخصص و متعهد، شاهد توسعه و پیشرفت استان باشیم.

منتخب مردم ایلام در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: اینجانب متعهد می‌شوم با بهره‌گیری از خرد جمعی و همراهی جامعه نخبگانی استان تمام تلاش خویش را در راستای خدمت به مردم عزیز و با اخلاص استان ایلام صرف نمایم.

فلاحی در پایان این پیام آورده است: برخود لازم می‌دانم از اعتماد مجدد شما مردم عزیز استان ایلام قدردانی نمایم. همچنین لازم می‌دانم از دست اندرکاران انتخابات اعم از عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، نیرو‌های انتظامی و امنیتی، اصحاب رسانه خاصه صدا و سیما که در خلق این حماسه تلاش نمودند، تشکر نمایم و همچنین از همه نامزد‌های محترم که با حضور خویش به گرمی و شور انتخابات کمک نمودند تشکر می‌کنم.

 

 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی