تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان:

بازارچه‌های نوروزی در استان اردبیل دایر می‌شوند

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل از ایجاد بازارچه‌های صنایع‌دستی در برخی شهرستان‌های استان برای ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

کد خبر: ۱۶۲۲۰۳
۱۶:۲۸ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

بازارچه‌های نوروزی در استان اردبیل دایر می‌شوند

 

دیدارنیوز ـ استان اردبیل: حسن محمدی ادیب ۱۴ اسفند در جلسه هماهنگی دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر گفت: ستاد خدمات سفر برای نوروز ۱۴۰۳ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و با اعلام وزارت میراث‌فرهنگی امسال ستاد تا ۲۴ فروردین ماه و تعطیلات عید فطر فعال خواهد بود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل افزود: بازارچه‌های نوروزی در ارائه صنایع‌دستی و سایر محصولات فرهنگی و بومی استان در ایام پیک سفر مثل عید نوروز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در برخی شهرستان‌ها این بازارچه‌ها دایر می‌شوند.

وی ادامه داد: شهرستان‌ها اقدامات خود را باید تا پیش از آغاز به کار ستاد در ۲۳ اسفندماه انجام دهند و تعیین اسکان اضطراری در شهرستان‌ها از جمله این اقدامات است که با هماهنگی فرمانداری‌ها باید انجام شود.

محمدی ادیب اضافه کرد: به روزرسانی تابلو‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری استان و همچنین معرفی جاذبه‌های مهم هر شهرستان در جاده‌های مواصلاتی از جمله اقدامات دیگری است که شهرستان‌ها باید به انجام آن اهتمام داشته باشند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل همچنین با اشاره به اهمیت نظارت بر خدمات در طول سفر‌های نوروزی گفت: بازدید‌های نظارتی باید به صورت منظم از تاسیسات مرتبط با سفر‌های نوروزی به منظور حفظ کیفیت خدمات ارائه شده در طول سفر‌های نوروزی انجام شود و با واحد‌های متخلف برخورد قانونی صورت بگیرد.

 

 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی