تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ اعزام تیم‌های امدادی زنجان به محل حادثه
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ اعزام تیم‌های امدادی زنجان به محل حادثه

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.

قالیباف: با انتخابات شایسته می‌توانیم تغییر ایجاد کنیم

قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه تنها پنجره تقویت نقاط قوت و حذف نقاط ضعف شرکت در انتخابات است، گفت: ما با یک انتخابات شایسته می‌توانیم تغییر ایجاد کنیم و مسیر کارآمدی نظام در ابعاد مختلف را رقم بزنیم.

کد خبر: ۱۶۲۰۵۷
۱۳:۱۶ - ۱۱ اسفند ۱۴۰۲

قالیباف

دیدارنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت مشارکت در انتخابات گفت: کشور دارای نقاط قوت و ضعفی است که تنها پنجره برای تقویت نقاط قوت، حذف نقاط ضعف و ایجاد تحول، پنجره انتخابات است.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز جمعه، ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ پس از حضور در پای صندوق رأی و شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان در تکیه‌گاه آقا مرتضی علی (ع) محله هرندی و انجام فرایند انداختن آرای خود به صندوق در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که بار‌ها بر این موضوع تأکید کرده ایم، شرکت در انتخابات و مشارکت در انتخابات تضمین امنیت ملی ما و حفظ منافع ملی کشور است.

رئیس مجلس در ادامه یادآور شد: اگر در زمان دفاع مقدس و در آن شرایط سخت، رزمندگان در میدان‌های نبرد با خون خود از کشور و انقلاب اسلامی دفاع کردند، بدون شک امروز هر رأیی که در صندوق رأی ریخته می‌شود به نوعی جایگزین همان مجاهدت‌های روز‌های دفاع مقدس است.

وی در ادامه با اشاره به نکته دیگری که حضور پای صندوق رأی را واجب می‌کند، اظهار داشت: نکته دوم که ضرورت مشارکت را برای همه ما به عنوان یکایکی ایرانیان تکلیف می‌کند این است که ما حتما نقاط قوت و ضعفی داریم از این رو باید بدانیم برای ایجاد تحول، تقویت نقاط قوت، حذف نقاط ضعف و حل مشکلاتی که امروز در جامعه می‌بینیم و از آن رنج می‌بریم، تنها پنجره‌ای که می‌تواند این تحول را ایجاد کند، انتخابات است.

رئیس قوه مقننه در پایان تأکید کرد: ما با یک انتخابات شایسته می‌توانیم تغییر ایجاد کنیم و مسیر کارآمدی نظام در ابعاد مختلف را رقم بزنیم که ان‌شاءالله منجر به تقویت نظام اسلامی، حل مشکلات مردم و پیشرفت ایران عزیز ما باشد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی