تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
دنیای اقتصاد نوشت

مردم توانایی خرید برنج مرغوب ایرانی را ندارند

طی دو سال گذشته برنج ایرانی با افزایش قیمت چشمگیر مواجه شد به طوری که برنج ایرانی از سفره بسیاری از مردم حذف شد. حالا نیز که برنج ایرانی به زیر ۱۰۰ هزارتومان رسیده همچنان مردم توانایی خرید برنج مرغوب ایرانی را ندارند.

کد خبر: ۱۶۱۸۷۰
۰۹:۴۸ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۲

مردم قید برنج ایرانی را زدند

دیدارنیوز: یک روزنامه اقتصادی با اشاره به گرانی برنج ایرانی در سال‌های اخیر نوشته مردم کشورمان قید آن را زده‌اند.

دنیای اقتصاد نوشت: «مشاهدات خبرنگار ما نشان می‌دهد قیمت برنج ایرانی نسبت به سال گذشته کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی را تجربه کرده است.

در حالی که سال گذشته قیمت برنج درجه یک ایرانی به کیلویی ۱۷۰ هزار تومان رسیده بود، امسال همان برنج در بازار با قیمت ۹۰ تا ۱۱۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

در همین رابطه یک کشاورز از رکود در بازار برنج ایرانی خبر داد.

او با اشاره به عدم تمایل دلالان برای خرید برنج کشاورزان در سر زمین، اضافه کرد که شهروندان ترجیح می‌دهند به جای برنج ایرانی، برنج تایلندی یا پاکستانی مصرف کنند. به همین دلیل برنج ایرانی از سوی دلالان و مردم استقبال نمی‌شود.

طی دو سال گذشته برنج ایرانی با افزایش قیمت چشمگیر مواجه شد به طوری که برنج ایرانی از سفره بسیاری از مردم حذف شد. حالا نیز که برنج ایرانی به زیر ۱۰۰هزارتومان رسیده همچنان مردم توانایی خرید برنج مرغوب ایرانی را ندارند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی