تیتر امروز

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن
افاضات اضافه

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت به رابطه خاص بین عوام و خواص و علاقمندان به خواصیت پرداخته و شعر جالبی سروده است.
مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی
آخرین مناظره انتخاباتی در برنامه زاویه دیدارنیوز، + گزارش عکس

مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی

مناظره آخر؛ در برنامه زاویه دیدارنیوز دو فعال سیاسی از دو جریان شناخته شده کشور درباره جمهوریت، اسلامیت، استقلال، آزادی و انتخابات و همچنین دلایل خود در مورد مشارکت یا عدم مشارکت بحث و گفت‌وگو...
نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود
دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی در برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود

در دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی، نماینده پیشین مجلس درباره شورای نگهبان، نظارت استصوابی، فهرست روزنه‌گشایی اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، انتخابات مجلس دوازدهم و آینده ایران صحبت کردیم.
از بورس چه خبر؟

رکود در بازار سهام

نگاهی به معاملات بورس امروز (سه‌‌شنبه) نشان می‌دهد شاخص‌های بازار سهام همچنان در روند نزولی نوسان دارند. از طرفی ارزش معاملات خرد نیز کمتر از چهار همت ثبت شد که خبر از تثبیت روند رکودی می‌دهد.

کد خبر: ۱۶۱۳۴۱
۱۴:۰۹ - ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

رکود در بازار سهام

دیدارنیوز: معاملات بورس امروز به نحوی رقم خورد که شاخص کل در جهت کندل روز معاملاتی گذشته خود رفتار کرد. به طوری که در پایان بورس امروز، شاخص کل با کاهش هزار و ۵۹۳ واحدی که معادل ۰.۰۸ درصد این شاخص است روبه‌رو شد. بر این اساس، شاخص کل در پایان معاملات امروز در سطح دو میلیون و ۹۰ هزار واحدی ایستاد.

در طرف دیگر، اما قیمت معاملات سهم‌های کوچک بازار سهام با شدت بیشتری نزولی شدند؛ به طوری که شاخص هم‌وزن بازار در پایان بورس امروز دو هزار و ۲۰۴ واحد که معادل ۰.۳ درصد این شاخص است کاهش ارتفاع داد و به سطح ۷۳۲ هزار و ۵۹۴ واحدی رسید.

گفتنی است تابلو بورس اوراق بهادار تهران در روز جاری، حجم معاملات را ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون برگه سهم و ارزش معاملات خرد (سهام، حق تقدم و صندوق‌های سهامی) را سه هزار و ۷۸۸ میلیارد تومان نشان می‌دهد.

ورود و خروج پول حقیقی

تراز ورود و خروج پول حقیقی، مانند روند روز گذشته در روز جاری هم منفی بود. به طوری که تا این لحظه حدود ۲۱۰ میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شده است. موضوع دیگری که باید به آن اشاره کرد، این است که تا لحظه تنظیم این گزارش حدود ۲۲۷ میلیارد تومان پول حقیقی به صندوق‌های درآمد ثابت تزریق شده است.

رکود در بازار سهام

بیشترین ارزش معاملات

در جریان معاملات امروز سه سهم کرومیت، شستا و خساپا بیشترین ارزش معاملات و سهم‌های شستا، خساپا و وبملت به ترتیب بیشترین حجم معاملات را ثبت کرده‌اند. همچنین سهم فارس نیز بیشترین ارزش بازار را در اختیار خود گرفت.

خلنت با افزایش ۶.۹۹ درصدی بیشترین بازدهی روز را از آن خود کرد. در مقابل، واعتبار نیز با افت ۶.۹۹ درصدی در جریان بازار امروز بدترین عملکرد را ثبت کرد.

ورود پول هوشمند

بیشترین خالص خرید حقیقی نیز به سهم‌های بیوتیک، پکویر و فسبزوار تعلق گرفت. همچنین در جریان معاملات امروز سهم‌های وایران، زماهان و دفارا ورود پول هوشمند داشتند. در سوی دیگر، فیلتر‌های بورسی نشان می‌دهند که پول هوشمند از نماد‌های خساپا، وبملت و خاور خارج شده است.

لازم به ذکر است بیشترین سرانه خرید حقیقی در سهم‌های ونیکی، بفجر و ثشرق رقم خورد. همچنین دایران در جریان معاملات امروز بیشترین فشار تقاضا را ثبت کرد. در مقابل، بیشترین فشار عرضه نیز در نماد آباد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی