تیتر امروز

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن
افاضات اضافه

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت به رابطه خاص بین عوام و خواص و علاقمندان به خواصیت پرداخته و شعر جالبی سروده است.
مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی
آخرین مناظره انتخاباتی در برنامه زاویه دیدارنیوز، + گزارش عکس

مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی

مناظره آخر؛ در برنامه زاویه دیدارنیوز دو فعال سیاسی از دو جریان شناخته شده کشور درباره جمهوریت، اسلامیت، استقلال، آزادی و انتخابات و همچنین دلایل خود در مورد مشارکت یا عدم مشارکت بحث و گفت‌وگو...
نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود
دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی در برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود

در دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی، نماینده پیشین مجلس درباره شورای نگهبان، نظارت استصوابی، فهرست روزنه‌گشایی اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، انتخابات مجلس دوازدهم و آینده ایران صحبت کردیم.

ثبت‌نام خودروهای وارداتی؛ تنها ۳ روز فرصت دارید

متقاضیان خودرو‌های وارداتی که در مرحله اول ثبت‌نام کرده‌اند، از امروز (چهارشنبه) به مدت سه روز فرصت خواهند داشت تا از میان خودروهای وارداتی، سه اولویت خود را انتخاب کنند.

کد خبر: ۱۶۰۶۵۷
۰۹:۲۰ - ۱۳ دی ۱۴۰۲

ثبت‌نام ١٢ مدل خودروی وارداتی؛ تنها ۳ روز فرصت دارید

دیدارنیوز: متقاضیان خودرو‌های وارداتی که در مرحله اول ثبت‌نام کرده بودند، از امروز (چهارشنبه) به مدت سه روز فرصت خواهند داشت تا از میان ١١ مدل خودروی وارداتی عرضه شده در هفتمین دوره عرضه خودرو‌های وارداتیِ دارای مجوز، سه اولویت خود را انتخاب کنند.

پس از گذشت دو هفته از اجرای مرحله ششم ثبت‌نام خودرو‌های وارداتی برای متقاضیان خودرو‌های وارداتی، از صبح امروز چهارشنبه (١٣ دی‌ماه)، سایت سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی با عرضه ١٢ محصول برای متقاضیان بازگشایی شد تا متقاضیان خودرو‌های وارداتی که در مرحله اول ثبت‌نام این خودرو‌ها در اسفند ماه سال گذشته با بلوکه کردن ۵۰۰ میلیون تومان در حساب وکالتی خود ثبت‌نام کرده و نوبت‌دهی شده بودند، برای ثبت درخواست خودرویی خود از میان ١٢ محصول عرضه شده، اقدام کنند.

سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی برای متقاضیان از امروز چهارشنبه (١٣ دی ماه) تا ساعت ۲۳:۵۹ روز جمعه (١۵ دی ماه) در دسترس خواهد بود تا متقاضیان سه اولویت از سبد محصولات اعلامی در هفتمین دوره عرضه خودرو‌های وارداتیِ دارای مجوز اقدام کنند.

در این دور از عرضه خودرو‌های وارداتی هفت خودروی وارد شده‌ی دارای قیمت قطعی در مبادی ورودی و همچنین پنج خودروی وارد شده‌ی دارای قیمت علی‌الحساب در مبادی ورودی برای مشتریان عرضه شده است.

ثبت‌نام ١٢ مدل خودروی وارداتی؛ تنها ۳ روز فرصت داریدثبت‌نام ١٢ مدل خودروی وارداتی؛ تنها ۳ روز فرصت دارید

شایان ذکر است که قیمت خودرو‌ها (قطعی و علی‌الحساب) قیمت پایه در مبادی ورودی است و هزینه‌ها و عوارض قانونی معمول پس از ترخیص، در هنگام صدور فاکتور نهایی به قیمت قطعی که مصوب خواهد شد، اضافه می‌شود.

تخصیص خودرو‌ها در این مرحله نیز همچون روال همیشگی عرضه خودرو‌های وارداتی، بر اساس رتبه ثبت‌نام اولیه متقاضیان و اولویت آن‌ها با تاکید بر ترتیب چینش سه اولویت انتخابی در این مرحله، انجام می‌گیرد.

پس از اعلام نتایج، پیامک واریز از سوی شرکت برای منتخبان ارسال خواهد شد و پس از آن، مشتریان پنج روز فرصت واریز خواهند داشت؛ عدم واریز وجه حداکثر پنج روز پس از فراخوان صورت گرفته، به منزله انصراف از طرح بوده و متقاضی از اولویت‌بندی سامانه حذف می‌شود.

گفتنی است که با توجه به اینکه نوع فروش به صورت قطعی است، شرکت‌های واردکننده می‌بایست مطابق آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو، نسبت به تحویل خودرو با قیمت قطعی حداکثر ظرف یک ماه پس از تکمیل وجه، اقدام کنند؛ در صورت تاخیر در تحویل یا انصراف از خرید و... قرارداد‌های مذکور مشمول جرائم مندرج در آیین‌نامه خواهد شد.

مجدد تاکید می‌شود که هفتمین دور عرضه خودرو‌های وارداتی، مختص ثبت‌نام کنندگان مرحله اول در اسفند ماه سال گذشته است و هیچگونه ثبت‌نام جدیدی در این مرحله انجام نخواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی