تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

امضای تفاهم نامه تعاملات بانکی فی‌مابین شرکت فولاد خوزستان و بانک توسعه صادرات

در جلسه‌ای که چهارشنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار شد، تفاهم نامه‌ای با محوریت تعاملات بانکی میان فولاد خوزستان و بانک توسعه صادرات منعقد گردید.

کد خبر: ۱۵۸۷۷۵
۱۳:۳۹ - ۲۹ آبان ۱۴۰۲

امضای تفاهم نامه تعاملات بانکی فی‌مابین شرکت فولاد خوزستان و بانک توسعه صادرات

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان بهمراه علی اصغر مشهدی زاده معاون مالی و اقتصادی، محمد روزبهانی معاون حقوقی و سیدرضا هاشمی زاده مدیر حوزه دفتر مدیرعامل میزبان  دکتر افشین خانی مدیرعامل بانک توسعه صادرات و هیات همراه بودند که در این جلسه ضمن عقد تفاهم نامه با محوریت تعاملات بانکی، بر اهمیت ارتباط گسترده در حوزه‌های مختلف بانکی تاکید شد.
.
مهندس ابراهیمی ضمن تشریح سرمایه گذاری ۴۰ همتی فولاد خوزستان در طرح‌های توسعه، نوید افتتاح پروژه مگامدول آهن اسفنجی (زمزم ۳) و بخش فولادسازی شرکت فولاد شادگان را داد و اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی و تلاش فولادمردان در عرصه‌ تولید امروز فولاد خوزستان به عنوان قطب دوم تولید فولاد و اولین صادرکننده محصولات فولادی تلاش دارد با سرمایه‌گذاری گسترده در سطح گروه فولادخوزستان، زمینه های توسعه همه‌جانبه را فراهم کند.
 
وی با اشاره به سرمایه ارزشمند نیروی انسانی گفت: نیروی انسانی ماهر و توانمند در فولاد خوزستان نیازمند توجه و حمایت از سوی نهاد‌های بانکی است و همکاری با بانک توسعه صادرات می‌تواند نیاز این شرکت در زمینه تسهیلات متنوع را مرتفع سازد.
 
دکتر خانی مدیرعامل بانک توسعه صادرات در این جلسه نیز به کارگران و فولادمردان این شرکت، موفقیت های پیش‌رو را که در راستای تحقق تولید ۱۳/۶ میلیون تن فولاد است را تبریک گفت و اظهار داشت: موقعیت جغرافیایی این شرکت و دسترسی به آب های آزاد و بهره‌‌مندی از اسکله اختصاصی نشان‌دهنده زمینه‌های وسیع توسعه برای این شرکت است. از این رو بانک توسعه صادرات با رسالت حمایت از شرکت‌های مولد در صدد است زیرساخت‌های مورد‌نیاز در حوزه‌های بانکی و ارزی را برای شرکت‌های تولیدی فراهم نماید.
 
وی گفت: این تفاهم نامه می‌تواند آغازی برای ایجاد همکاری‌های گسترده‌تر میان بانک توسعه صادرات و گروه فولاد خوزستان باشد.
 
وی ضمن تشریح بسته‌های پیشنهادی متنوع در‌حوزه‌ تسهیلات رفاهی برای کارکنان فولاد خوزستان گفت: در این تفاهم‌نامه موارد متعددی در خصوص ارائه تسهیلات به کارکنان فولاد خوزستان در‌ نظر گرفته شده‌ است که با توکل بر خداوند بزودی فی‌مابین بانک و شرکت فولاد خوزستان اجرایی خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی