تیتر امروز

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ «اردوغان» فردا به مشهد می‌رود
حضور مقامات خارجی در تهران پس از سقوط دردناک بالگرد در آذربایجان شرقی (بروزرسانی می‌شود)

مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ «اردوغان» فردا به مشهد می‌رود

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...
آلودگی هوا در ایران و موج تعطیلی‌ها

تعطیلی به مدارس ابتدایی البرز رسید

با آلودگی هوا در استان‌ها و شهرهای مختلف کشورمان، مدارس ابتدایی البرز هم مانند تهران تعطیل شدند. به این ترتیب، فردا چهارشنبه ۲۴ آبان ماه، مهد‌های کودک و پیش‌دبستانی البرز تعطیل شده است.

کد خبر: ۱۵۸۵۳۹
۱۷:۰۶ - ۲۳ آبان ۱۴۰۲

تعطیلی به مدارس ابتدایی البرز رسید

د‌یدارنیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از تعطیلی مهد‌های کودک و پیش‌دبستانی البرز به غیر از طالقان خبر داد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی با مرخصی کارکنان دارای اولویت موافقت کنند.

احمد افضلی در کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان اظهار داشت: بر‌اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای البرز، فردا چهارشنبه ۲۴ آبان ماه، مهد‌های کودک و پیش‌دبستانی البرز تعطیل شده و کلاس‌های آموزشی مقطع ابتدایی آموزش و پرورش در تمامی مناطق شهر‌های استان به غیر از شهرستان طالقان غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

وی افزود: در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی با مرخصی کارکنان با اولویت افراد دارای بیماری‌های قلبی، تنفسی، خانم‌های باردار و مادرانی که فرزند زیر ۷ سال دارند، موافقت کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز تصریح کرد: همچنین بر اساس این مصوبه فعالیت‌های ورزشی در فضای باز برای سایر مقاطع ممنوع است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی