تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
پاسخ آذری جهرمی به یک فعال رسانه‌ای

«مملکت» فقط متعلق به «حزب الهی‌ها» نیست

آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات در پاسخ به اظهارات یک فعال رسانه‌ای که گفته بود مملکت مال حزب اللهی‌هاست، نوشت: یک «مملکت» که فقط متعلق به «حزب الهی‌ها» نیست؛ در این کشور عزیزانی از سایر ادیان و مذاهب هم زندگی می‌کنند. علاوه بر آن جمعی از مسلمانان هم اعتقاد به آن‌چه که عده‌ای خودحزب‌الهی خوانده می‌گویند، ندارند.

کد خبر: ۱۵۸۰۵۴
۲۱:۵۵ - ۱۳ آبان ۱۴۰۲

جهرمی

دیدارنیوز: یک فعال مجازی به تازگی در اظهارنظری بحث برانگیز در صداوسیما در اعتراض به دعوت برخی چهره‌ها از جمله ابطحی و آذری‌جهرمی به این سازمان گفته این مملکت مال حزب اللهی‌هاست، که این موضوع با واکنش‌هایی در فضای مجازی همراه بوده است.

آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در دولت روحانی که مخاطب این صحبت بوده، در پاسخ به آن نوشت: یک «مملکت» که فقط متعلق به «حزب الهی‌ها» نیست؛ در این کشور عزیزانی از سایر ادیان و مذاهب هم زندگی می‌کنند. علاوه بر آن جمعی از مسلمانان هم اعتقاد به آن‌چه که عده‌ای خودحزب‌الهی خوانده می‌گویند، ندارند. ایران متعلق به همه‌ این عزیزان هم هست. هر چند برای ایامی عده‌ای سیاست را خالص‌سازی کردند، اما یقیناً ملت به آن‌ها اجازه‌ی خالص‌سازی مملکت را نخواهد داد.

در ادامه سخنان معصومی‌اصل، که گفته می‌شود یک فعال فضای مجازی است را مشاهده می‌کنید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی