تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

راهپیمایی علیه جنگ در شهر‌های فرانسه

فرانسوی‌ها در مخالفت با جنگ خونین میان اسرائیل و حماس و در حمایت از فلسطینیان در پاریس و دیگر شهر‌های فرانسه دست به راهپیمایی زدند.

کد خبر: ۱۵۸۰۴۸
۱۹:۵۲ - ۱۳ آبان ۱۴۰۲

راهپیمایی علیه جنگ در پاریس و دیگر شهر‌های فرانسه

دیدارنیوز: شماری از شهروندان فرانسوی روز شنبه در مخالفت با جنگ جاری میان اسرائیل و حماس و در حمایت از فلسطینیان در پاریس و دیگر شهر‌های فرانسه دست به راهپیمایی زدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، شرکت کنندگان در این راهپیمایی‌ها شمن محکوم کردن حمله به غیرنظامیان فلسطینی، فریاد صلح سر دادند و خواستار برقراری فوری آتش‌بس در غزه شدند.

این تظاهرات توسط انجمن‌ها، اتحادیه‌ها و احزاب سیاسی سازماندهی و برگزار شد؛ وزارت کشور فرانسه به تازگی و در پی اوج‌گیری حملات به غیرنظامیان در غزه به درخواست برپایی تظاهرات در حمایت از فلسطینیان چراغ سبز نشان می‌دهد، اما تاکید دارد که شرکت کنندگان باید از هرگونه «افراط و تفریط» و اقدام تحریک‌آمیز پرهیز کنند.

تظاهرات و تجمعات مشابه دیگری روز شنبه در فرانسه، به ویژه در شهر‌های بوردو، اورلئان، روآن، تولوز و نیس برنامه ریزی شده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی