تیتر امروز

رئیس‌جمهور به شهادت رسید/ باقری سرپرست وزارت خارجه شد/ واکنش شمخانی، تسلیت عربستان
سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی (بروزرسانی می‌شود)

رئیس‌جمهور به شهادت رسید/ باقری سرپرست وزارت خارجه شد/ واکنش شمخانی، تسلیت عربستان

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد خبر داد. متاسفانه ابراهیم رئیسی...
ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با «کنعانی‌مقدم» واقعه شهادت رییس‌جمهوری و هیات همراه را بررسی می‌کند:

ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است

یکی از سیاستمداران در گفت‌وگو با دیدار معتقد است که رییسی با جمع کردن منتقدان و موافقان زیر یک سقف تلاش می‌کرد فراجناحی باشد.
پس از رفتارهای جنجالی مقابل فرهنگیان

منادی، نماینده تبریز از مردم عذرخواهی کرد؛ «خسته بودم»!

علیرضا منادی سفیدان، نماینده مردم آذر شهر، اسکو و تبریز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به ویدئوی منتشر شده از جلسه‌ای در دفتر او در فضای مجازی، با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ضمن عذرخواهی از مردم به ارائه توضیحاتی در این زمینه پرداخت.

کد خبر: ۱۵۷۹۴۰
۱۴:۱۷ - ۱۰ آبان ۱۴۰۲

منادی، نماینده تبریز از مردم عذرخواهی کرد

دیدارنیوز: یک نماینده مجلس که در روزهای اخیر با رفتارش حاشیه‌ساز شده بود، عذرخواهی کرد.

علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم آذر شهر، اسکو و تبریز و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ویدئویی که در حساب کاربری خود منتشر کرده است، با بیان اینکه «اخیرا فیلمی تقطیع شده که مربوط به تابستان گذشته است، در فضای مجازی پخش شد»، خطاب به مخاطبان صفحه خود اظهار کرد: در واقع وظیفه نمایندگی ما ایجاب می‌کند پیگیر حقوق مردم باشیم و مستحضر هستید که چگونه پیگیر حقوق پرداخت نشده معلمان بودیم؛ همچنین اخیراً پیگیر تعداد ۲۰ هزار کلاس بدون معلم بودیم و ترک فعل را به مسئولان گوش‌زد کردیم و همچنین پیگیر همسان‌سازی حقوق اساتید دانشگاه‌ها و حقوق بازنشستگان عزیز و کارگران در زمینه تبدیل وضعیت بودیم.

مطلب مرتبط:

«علیرضا منادی» از مردم عذرخواهی کند

وی با طرح این ادعا که «این‌ها همه هزینه این پیگیری‌های مجدانه است و بنظرم فیلم انتقادی نیست بلکه انتقامی است»، افزود: این عزیزان در جمع بزرگی بودند که توانستیم در مجلس ۳۶ هزار و صد نفر از آن‌ها را در آزمون‌هایی که دادند به استخدام آموزش و پرورش درآوریم؛ تعدادی محدودی در کل کشور هستند که پیگیر هستیم تا انشاءالله این‌ها به نحوی به آموزش و پرورش بازگردند؛ با این‌ها صمیمی هستم و اکثرشان را به اسم می‌شناسم. این افراد ۳ روز را در تبریز بودند و ما میزبان آن‌ها بودیم و در روز پنجشنبه آن‌ها را ملاقات کردم و به اصرار آن‌ها جمعه نیز مجدداً با آن‌ها دیدار کردم.

این نماینده مجلس گفت: در آن جمعه ارباب رجوع بسیاری را دیده و خسته بودم و صبحانه و نهار هم نخورده بودم و [جلسه مذکور]بعداز ظهری بود که هوای گرمی در تبریز بود و نهایتاً به خاطر گرمی هوا و گرسنگی دچار ضعف شدم. این فیلم را که دیدم از حرکات سهوی که در آن بود، خیلی متاثر شدم.

منادی سفیدان در پایان عنوان کرد: همان‌طور که جسارت پیگیری حقوق مردم را دارم و اعتراض و رسیدگی و احقاق حقوق مردم [را انجام می‌دهم]الان هم جسارت عذرخواهی دارم و عذرخواهی می‌کنم. انشاءالله که همه رسانه‌ها پیگیر مشکل این‌ها [معلمان]باشند؛ من هم دوباره پیگیری مشکل این عزیزان خواهم بود.

ایسنا نوشت: «طی روز‌های گذشته ویدئویی در فضای مجازی با عنوان رفتار عجیب و زننده یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با مردم منتشر شده که با واکنش‌هایی همراه بود. در این ویدئو تعدادی از معلمان در دفتر علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم آذر شهر، اسکو و تبریز که ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات را نیز بر عهده دارد حضور دارند و درحال طرح مطالبات خود هستند و در مقابل این نماینده حین گوش دادن به صحبت‌های معلمان، درحال انجام اقداماتی نامتعارف نظیر باد زدن خود با کاغذ، خاراندن صورت و گردن، خوردن و تکان دادن صندلی خود است؛ این اقدامات موجب شد تا بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و همچنین برخی از نمایندگان از او انتقاد کنند و خواستار عذرخواهی این نماینده مجلس از مردم شوند.»

مطلب مرتبط:

جنجال یک نماینده!

ویدیوی مربوط به منادی سفیدان و فرهنگیان که رفتارهای نماینده مجلس در آن حاشیه‌ساز شده بود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی