تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

بیش از ۵۰۰ داوطلب انتخابات مجلس در خوزستان ثبت نام کردند

تا کنون بیش از پانصد نفر از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام خود را نهایی کرده‌اند.

کد خبر: ۱۵۷۶۳۵
۱۶:۳۱ - ۰۳ آبان ۱۴۰۲

رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: تا کنون بیش از پانصد نفر از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام خود را نهایی کرده‌اند.

عبدالله افرازه شهاوند پیش از ظهر امروز سه‌شنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به تداوم روند ثبت نام نهایی داوطلبان انتخابات مجلس گفت: تا کنون حدود ۵۵۰ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان برای ثبت‌نام نهایی اقدام کرده‌اند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان افزود: این تعداد داوطلب در ۱۴ حوزه انتخابیه خوزستان ثبت نام خود را قطعی کرده‌اند؛ همچنین از میان افرادی که ثبت نام آنها نهایی شده است، ۹۵ درصد آقایان و پنج درصد بانوان هستند.

افرازه شهاوند گفت: ثبت‌نام نهایی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی تا سوم آبان ماه ادامه خواهد داشت و این مهلت تمدید نخواهد شد.

 دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند امسال برگزار می‌شود.

مرحله پیش ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۱۶ تا ۲۳ مرداد ماه برگزار شد که در استان خوزستان ۲ هزار و ۵۲۶ نفر ثبت نام کردند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی