تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.
در ادامه موج اخراج اساتید از دانشگاه آزاد:

حوریه دهقان‌شاد: بدون هیچ مدرک و مستندی تعلیق شدم

دهقان‌شاد درباره اخراجش از دانشگاه آزاد گفت: حدود 400 تن از دانشجویانم خطاب به آقای دکتر ولایتی و آقای طهرانچی و سایر مسئولان دانشگاه نامه‌ای نوشتند و خواستند که مسئولان پاسخی در این خصوص ارایه دهند. همزمان با این نامه، خودم نیز پیگیر ماجرا بودم که در نهایت گفتند تعدادی از دانشجویان آمده‌اند و یک سری اتهامات نخ‌نما شده سیاسی به من وصل کرده‌اند که البته هیچ مستنداتی برای این اتهاماتشان ندادند.

کد خبر: ۱۵۱۳۷
۰۹:۲۳ - ۰۳ آذر ۱۳۹۷

دیدارنیوز - حوریه دهقان‌شاد، استاد دانکشده ارتباطات واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد که سابقه 21 سال استادی این دانشکده را دارد با شروع ترم اول تحصیلی در پاییز امسال از تدریس تعلیق شده است. او درباره چگونگی‌ این اتفاق گفت: ابتدای ترم به من درس ارائه شد ولی بعدا این درس را از روی سایت دانشگاه برداشتند. زمانی که علت را پیگیری کردم به من گفتند تعلیق شده‌ام. وقتی پرسیدم که دلیل این تعلیق چیست به من گفتند دستور از بالاست. حتی در این خصوص هیچ کاغذ و دستوری به من داده نشد. همچنین پایان‌نامه‌هایی را که قرار بود با دانشجویان بگذارنم از من گرفتند و حقوق من را هم قطع کردند.
 
این استاد ارتباطات ادامه داد: حدود 400 تن از دانشجویانم خطاب به آقای دکتر ولایتی و آقای طهرانچی و سایر مسئولان دانشگاه نامه‌ای نوشتند و خواستند که مسئولان پاسخی در این خصوص ارایه دهند. همزمان با این نامه، خودم نیز پیگیر ماجرا بودم که در نهایت گفتند تعدادی از دانشجویان آمده‌اند و یک سری اتهامات نخ‌نما شده سیاسی به من وصل کرده‌اند که البته هیچ مستنداتی برای این اتهاماتشان نداده‌اند.
 
وی افزود: بعد از اینکه هیچ پاسخی به من داده نشد، در یک هیات انتظامات من را خواستند و حکم به من ابلاغ شد ولی هنوز به من داده نشده است. مشخص نیست که این حکم دقیقا چه خواهد بود و فعلا من را در یک وضعیت بی‌خبری نگه داشته‌اند اما شنیده‌ها حاکی از آن است که حکم اخراج من زده شده است.
 
دهقان‌شاد در پاسخ به این پرسش که آیا هیچ مدرکی درباره تعلیق و اخراج به شما ارایه شده یا نه تاکید کرد: هیچ مدرکی به ارایه نشده است و صرفا بر اساس یک اظهارنظر این اتفاق رخ داده و معاونت آموزشی و هیات علمی دانشگاه و واحد گزینش این طور توضیح دادند که من تعلیق شده‌ام. البته من خودم این موضوع را پیگیری کردم و گرنه هیچ توضیحاتی از پیش به من درباره این مساله داده نشد و هیچ موضوعی به من نگفتند و فقط گفتند تعلیق شدم. بر همین اساس حقوق من قطع شد که این قطع شدن حقوق را باید به معنای قطع همکاری دانست.
منبع: اعتماد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ندا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱
0
0
جامعه کثیف علمی وقتی زیر آب زن باش چه توقعی از مردم بی سواد .جالبه اتهام عقاید خلاف دین به ایشون زدن در حالیکه همون شاکیان بویی از دین نبردن
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی