تیتر امروز

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد
گفت‌وگوی ویژه دیدارنیوز با مدیرعامل پیشین ایرنا

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد

عبدالله ناصری مدیرعامل پیشین ایرنا با وجود کسالت و مشکل تکلم و تحرک تحت بیماری ALS، با دیدار گفت‌وگویی انجام داده است که مطالعه آن را پیشنهاد می‌کنیم.
مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت اول)

مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ گفت‌وگوی دیدار با او در دو قسمت منتشر خواهد شد؛ این گفت‌وگو را حتما ببینید.
سرویس‌های بهداشتی بین راهی، سیم کارت‌های بدون فیلتر و نصب
دیدار از دغدغه‌های وزارت در روز جهانی گردشگری گزارش می‌دهد

سرویس‌های بهداشتی بین راهی، سیم کارت‌های بدون فیلتر و نصب "ایتا" برای رونالدو!

تفاوت روز جهانی گردشگری در ایران با سایر کشور‌ها از زمین است تا آسمان؛ زیرا آن‌ها دغدغه سیم کارت بدون فیلتر با نصب ایتا و بله و سرویس‌های بهداشتی بین راهی ندارند!

تمجید قلعه‌نویی از سبک بازی نوجوانان/ «امیر» به دیدیه دشان چه گفت؟

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم‌ملی در حاشیه مراسم بدرقه تیم فوتبال نوجوانان فوتبال ایران به تمجید از سبک بازی نوجوانان پرداخت و گفت: فوتبال شرایط خودش را دارد، یک توپ به تیر می‌خورد و درون گل می‌رود. یک توپ به تیر می‌خورد و به بیرون می‌آید. فوتبال نتایج خاص خودش را به همراه دارد. در اجلاس فیفا به دیدیه دشان گفتم اگر توپ دقیقه ۱۲۰ شما به گل می‌رفت سرنوشت فرق می‌کرد. فوتبال همین است. بچه‌ها شما به زمین بروید و تکلیف خودتان را انجام بدهید.

کد خبر: ۱۵۰۵۹۷
۱۸:۳۹ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

تمجید قلعه‌نویی از سبک بازی تیم نوجوانان

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به تمجید از تیم فوتبال نوجوانان ایران و سبک بازی این تیم پرداخت.

امیر قلعه‌نویی در حاشیه مراسم بدرقه تیم فوتبال نوجوانان فوتبال ایران، اظهار داشت: خیلی سخت است، ولی، چون فرمانده‌ام چند مطلب را بگویم. چند روز پیش یک جلسه خیلی خوب با آقای عبدی داشتیم. از برنامه‌ریزی و نتایج خوب تیم نوجوانان خصوصاً در دو بازی گذشته لذت بردم. اینجا باید بگویم به ایرانی بودن خودمان افتخار کنیم که در بخش کادر فنی و بازیکنان سرمایه خوبی داریم. آقایانِ نبی، استیلی، جلالی این بازیکنان یک مدلی بازی می‌کردند، انگار تیم ملی بزرگسالان هستند و بابرنامه بودند. جا دارد از آقای عبدی و همکارانش تشکر کنم و واقعاً از این همکاری خوب لذت بردم. بزرگانی مثل آقایان جلالی، استیلی و ... اینجا هستند و ما نباید زیاد صحبت کنیم. فوتبال شرایط خودش را دارد، یک توپ به تیر می‌خورد و درون گل می‌رود. یک توپ به تیر می‌خورد و به بیرون می‌آید. فوتبال نتایج خاص خودش را به همراه دارد.

وی در ادامه افزود: در اجلاس فیفا به دیدیه دشان گفتم اگر توپ دقیقه ۱۲۰ شما به گل می‌رفت سرنوشت فرق می‌کرد. فوتبال همین است. بچه‌ها شما به زمین بروید و تکلیف خودتان را انجام بدهید. مطمئنم، این دوره حتماً دست پُر از زمین برمی‌گردید. دست پُر فقط این نیست که نتیجه بگیرید. شما نماینده‌های خوبی برای ملت ایران هستید، همین کافی است. این فیلم‌هایی که من از بازی شما دیدم در آینده خیلی نزدیک قطعاً مثل بعضی بازیکنان تیم امید، چند نفری عضو تیم ملی بزرگسالان می‌شوید. آقای عبدی در پنج یا شش ساله گذشته سرمایه‌سازی خوبی انجام داده است. بازیکنان خوبی عضو تیم نوجوانان هستند و فوتبالی انجام می‌دادند که واقعاً تعجب می‌کردم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: یک دعایی برای کورش کبیر است که می‌گوید این ممکلت را از دروغ، دشمن و خشکسالی دور بدار. بعضی موارد را من اضافه می‌کنم. بُخل و حسادت را هم من به این موارد اضافه می‌کنم. ان‌شاءالله بُخل و حسادت هم از این ممکلت دور باشد. بهترین‌ها را برای‌تان آرزو می‌کنم و با دست پر به کشور بازگردید. آقای عنایتی و مربیان خوب کادر ایشان، بهترین‌ها را برای شما هم آرزو می‌کنیم. باید به سمتی برویم که این تیم با دست پُر در همه ابعاد ورزشی، فنی و اخلاقی به کشور بازگردد. ایرانی‌ها از نظر هوش و استعداد آدم‌های مستعدی هستند و امیدواریم بازیکنان با سلامت و دست پُر به کشور بازگردند. ان‌شاءالله که مادران همه شما در قید حیات هستند. از آن‌ها بخواهید که برای موفقیت‌تان دست به دعا شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی