تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

۲ گزینه نهایی برای قضاوت در دربی ۱۰۱

دربی جذاب پایتخت که شماره ۱۰۱ آن روز چهارشنبه در فینال جام حذفی برگزار می‌شود، احتمالا با قضاوت بیژن حیدری یا اشکان خورشیدی همراه خواهد بود.

کد خبر: ۱۵۰۲۶۲
۱۴:۰۴ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۲

۲ گزینه نهایی برای قضاوت در دربی ۱۰۱

دیدارنیوز: دو داور باتجربه کشورمان از شانس بیشتری برای قضاوت در دربی فینال جام حذفی برخوردار هستند.

صدویکمین دربی پایتخت بین تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس ساعت ۱۸:۳۰ چهارشنبه هفته جاری در چارچوب فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد بیژن حیدری و اشکان خورشیدی گزینه‌های اصلی قضاوت دربی ۱۰۱ هستند. پیام، برادر بیژن حیدری دربی برگشت لیگ برتر را قضاوت کرد و با این شرایط ممکن است خورشیدی شانس بیشتری نسبت به بیژن حیدری داشته باشد.

قرار است جلسه‌ای امروز و فردا در کمیته داوران فدراسیون فوتبال برگزار شود تا جمع‌بندی نهایی برای انتخاب داور دیدار پرسپولیس و استقلال صورت گیرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی