تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

برگزاری اولین اردوی راهیان پیشرفت در شرکت نفت و گاز اروندان

ا هدف ارتقاء سطح آگاهی مدیران شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان دانشگاهی از پیشرفت‌های صنعت نفت و شرکت نفت و گاز اروندان چهارشنبه (۳ خرداد ۱۴۰۲) با همکاری اداره روابط عمومی و پژوهش و توسعه اولین اردوی راهیان پیشرفت در این شرکت برگزار شد.

کد خبر: ۱۵۰۱۷۳
۱۰:۱۰ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۲

عیسی نویری رئیس پژوهش و توسعه این شرکت در حاشیه بازدید مدیران عامل شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان از تاسیسات نفتی شرکت نفت و گاز اروندان گفت: در راستای توافقات و تفاهم نامه‌های صورت گرفته فی مابین این شرکت و پارک علم و فناوری خوزستان، یکی از مهمترین فعالیت‌های ما شناسایی استعداد‌ها و ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان و تولیدکنندگان مستقر در استان، جهت رفع نیاز‌ها و چالش‌های شرکت است.

وی حمایت از نخبگان، مخترعان و شرکت‌های دانش بنیان را از اولویت اصلی شرکت نفت و گاز اروندان عنوان کرد و اظهار داشت: بسیاری از شرکت‌های دانش بنیان با زیست بوم فناوری در استان آشنا هستند، اما نیاز‌های صنعت نفت را به شکل ملموس درک نکرده و از چالش‌های پیشه روی این صنعت اطلاع ندارند. ما در قالب بازدید‌ها و نشست‌های راهیان پیشرفت این گروه از نخبگان را با فضای کاری صنعت نفت، چالش‌ها و نیاز‌های آن آشنا خواهیم کرد.

گفتنی است در این دیدار علمی مدیران عامل ۱۳ شرکت مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان از تاسیسات تلمبه خانه غرب کارون و کارخانه بهره برداری و نمکزدایی غرب کارون بازدید کرده و طی توضیحاتی توسط مدیران و روسای این مناطق شناختی نسبت به آخرین اقدامات، دستاورد‌ها و موفقیت‌های کسب شده در امر تولید و ساخت کالا و تجهیزات داخلی آشنا شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی