تیتر امروز

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه های خود میزبان یکی از چهره های جنجالی دوران انتخابات ریاست جمهوری بود. محمد فاضلی در این گفت و گو حرف هایی تازه زد که می توانید ببینید و بخوانید.
باشگاه استقلال در واکنش به تایید نشدن مجوز حرفه‌ای خود اعلام کرد

برای حذف کردن استقلال از آسیا عجول هستند!

باشگاه استقلال تهران پس از تایید نشدن مجوز حرفه‌ای این باشگاه، بیانیه‌ای در انتقاد از کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای منتشر کرد که در بخشی از آن آمده است: به نظر می‌رسد برخی برای حذف کردن استقلال از آسیا بسیار عجول هستند! و در حالی که شخص اول ورزش کشور صحبت از عدم حذف می‌کند، عده‌ای از همان روز یازده فروردین و پیش از بررسی مدارک، بر طبل حذف استقلال می‌کوبند و بر آن اصرار دارند!

کد خبر: ۱۴۹۹۳۵
۰۹:۰۹ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۲

برای حذف کردن استقلال از آسیا عجول هستند!

دیدارنیوز: یک روز پس از اینکه مجوز حرفه‌ای استقلال تایید نشد، این باشگاه در همین رابطه بیانیه‌ای منتشر کرد.

باشگاه استقلال اعلام کرد: «نظر به تصمیم عجیب کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای در خصوص عدم تایید مجوز حرفه‌ای‌سازی باشگاه استقلال و در جهت ارائه شفاف اطلاعات به افکار عمومی و هواداران باشگاه استقلال، ذکر چند نکته به شرح زیر ضروری است:

- حجت کریمی از تاریخ ۲۸ فروردین سال جاری سرپرستی مدیرعاملی باشگاه استقلال را برعهده گرفت و از ابتدای پذیرفتن این مسئولیت خطیر، موضوع کسب مجوز حرفه‌ای و تمامی مسایل مرتبط به آن را موکدا مورد پیگیری قرار داده است. کلیه مراحل تکمیل مدارک نیز با نظارت ایشان توسط بخش اداری باشگاه انجام گرفته است.

باشگاه استقلال همه اسناد لازم جهت اخذ مجوز حرفه‌ای را در سامانه مربوطه بارگذاری کرده است و قطعا برای احقاق حقوق باشگاه در کسب مجوز حرفه‌ای از هیچ تلاشی در مراجع قانونی فروگذار نخواهد بود. ضمن این که جای تعجب بسیار دارد در حالی که وزیر ورزش و جوانان بار‌ها بر حذف نشدن تیم‌های ایرانی در مقطع کنونی تاکید کرده است، چرا مسئول دپارتمان مجوز حرفه‌ای پیش از تشکیل جلسه با قطعیت از حذف باشگاه استقلال صحبت کرد و برای انتشار آن عجله به خرج داد؟

مطلب مرتبط:

مجوز حرفه‌ای؛ پرسپولیس تایید شد، استقلال نه!

به نظر می‌رسد برخی برای حذف کردن استقلال از آسیا بسیار عجول هستند! و در حالی که شخص اول ورزش کشور صحبت از عدم حذف می‌کند، عده‌ای از همان روز یازده فروردین و پیش از بررسی مدارک، بر طبل حذف استقلال می‌کوبند و بر آن اصرار دارند!

- بدیهی‌ست باشگاه استقلال به هیچ وجه از حقوق خود و هوا‌دارانش کوتاه نمی‌آید و از کلیه ظرفیت‌ها برای باز پس‌گیری مجوز حرفه‌ای استفاده خواهد کرد. حتی اگر لازم باشد برای گرفتن حق خود به مقر AFC در مالزی نیز می‌رویم تا حاصل زحمات مجموعه بازیکنان، مربیان و کادر پشتیبانی استقلال را پاس بداریم.

استقلال پرافتخارترین باشگاه ایران و یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های آسیاست و بی‌عدالتی را تحمل نخواهد کرد. از این رو اجازه برخورد سلیقه‌ای و تضییع ذره‌ای از حق باشگاه را به کسی نخواهیم داد.

- در خصوص طلب استراماچونی نیز لازم به یادآوری است که طلب این مربی پیش از مهلت تعیین شده، توسط باشگاه آماده شد، اما به دلیل تحریم‌های بانکی امکان پرداخت پول به سادگی میسر نبود که این مسئله پیشتر به AFC هم اعلام شده بود.

حتی در مذاکرات باشگاه استقلال با استراماچونی قبل از مهلت پایانی پرداخت نیز اعلام آمادگی شد که باشگاه طلب او را بصورت نقدی در هر کشوری که مد نظر دارد، پرداخت کند، اما استراماچونی این موضوع را نپذیرفته و خواهان دریافت مطالباتش به صورت بانکی شد؛ لذا با توجه به این که باشگاه استقلال در موضوع تحریم‌های بانکی که کاملا هم غیر ورزشی است، هیچ گونه اختیار و اثرگذاری نداشت، پرداخت بانکی مطالبات سرمربی اسبق باشگاه به زمان نیاز داشت. با این حال باشگاه استقلال طلب استراماچونی را تا قبل از زمان پایانی تعیین شده از سوی CAS پرداخت کرد و تمامی مدارک و شرح مذاکرات با استراماچونی هم پیش از مهلت تعیین شده، به اطلاع AFC رسیده است.

- در پایان با توجه به جایگاه مهدی تاج به عنوان ریاست فدراسیون فوتبال و نایب رئیس AFC، امیدوار هستیم که در راستای عدالت و برابری بهترین تصمیم اتخاذ شود و فارغ از رنگ‌ها عدالت دنبال شود تا حقی از باشگاه استقلال و هوادارنش ضایع نشود.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی