تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

میقاتی: لبنان بیمار است و برای بهبود به برادران عرب نیاز دارد

نخست وزیر موقت لبنان، خروجی‌های سی و دومین نشست سران عرب در جده عربستان را ستود و گفت که لبنان در گذشته و همچنان مریض بوده و هست و برای بهبود به برادران عرب نیاز دارد.

کد خبر: ۱۴۹۸۳۸
۱۶:۳۹ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

میقاتی: لبنان بیمار است و برای بهبود به برادران عرب نیاز دارد
دیدارنیوز: نخست وزیر موقت لبنان، خروجی‌های سی و دومین نشست سران عرب در جده عربستان را ستود و گفت که لبنان در گذشته و همچنان مریض بوده و هست و برای بهبود به برادران عرب نیاز دارد.

نجیب میقاتی، نخست وزیر موقت لبنان در مصاحبه با دو شبکه العربیه و الحدث عنوان داشت که نشست سران عرب نشانگر به صفر رساندن بحران‌های خاورمیانه است.

وی گفت که نشست سران عرب در جده بر خلاف نشست‌های قبلی، نشانگر این است که عمل قبل از حرف انجام شد.

میقاتی عنوان داشت: لبنانی‌ها به هم کمک نکردند. ما به گفتگو نیاز داریم. اگر لبنانی‌ها به هم کمک میکردند می‌توانستند رئیس جمهور را انتخاب کنند.

وی از برادران عرب خواست تا به لبنان در ایجاد گفتگوی داخلی کمک کنند.

میقاتی تاکید کرد که لبنان نیازمند حمایت اقتصادی از جانب برادران عرب خود است و اگر لبنان رئیس جمهور داشت، وضعیت این کشور بسیار بهتر می‌شد.

وی تاکید کرد: ما نیازی به توافق طائف جدید نداریم بلکه به تکمیل توافق طائف قدیمی نیاز داریم. لبنان در گذشته و همچنان مریض بوده و هست و برای بهبود به برادران عرب نیاز دارد. هرگونه توافق سیاسی در منطقه، الزاما بر لبنان تاثیر خواهد داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی