تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
حمید درخشان، پیشکسوت فوتبال گفت

گروه ایران از این راحت‌تر نمی‌شد!

پس از قرعه‌کشی مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ در قطر، تیم کشورمان با تیم‌های امارات، هنگ کنگ و فلسطین همگروه شد تا از نظر خیلی‌ها کار تیم قلعه‌نویی در مرحله گروهی بسیار ساده و راحت باشد.

کد خبر: ۱۴۹۴۴۷
۱۰:۴۵ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲

گروه ایران از این راحت‌تر نمی‌شد!

دیدارنیوز: پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی ایران در گروه راحتی در جام ملت‌های آسیا قرار گرفته است، اما در مرحله بعد کار سختی دارد.

حمید درخشان، درباره همگروهی ایران با تیم‌های امارات، هنگ‌کنگ و فلسطین در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا اظهار داشت: فکر می‌کنم از این راحت‌تر گروهی نبود که در آن قرار گرفتیم. ما در گروه بسیار خوبی هستیم و بازی‌های آن مثل دیدار‌های تدارکاتی برای تیم ملی خواهد بود. با این حال، باید بیشتر تیم‌مان را آماده کنیم، چون در مراحل بعدی با تیم‌های قوی‌تر بازی خواهیم کرد؛ البته این شانس را هم داریم که در صورت صعود به عنوان تیم نخست باز هم در مرحله بعدی با تیم سطح پایین‌تر برخورد کنیم که این بازی نیز به آماده شدن تیم ملی کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط:

مسیر هموار یوز‌ها تا نیمه نهایی

وی در مورد شانس موفقیت تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: شما به بازی‌های مقدماتی نگاه نکنید، چون وقتی از گروه بالا بیاییم در مراحل بعدی با تیم‌های قوی‌تری مثل کره‌جنوبی، ژاپن و ... برخورد می‌کنیم. تیم ملی حتما می‌تواند موفق باشد، چون نفرات خوبی دارد و شانس گرفتن نتیجه را دارد. فراموش نکنیم تیم‌های دیگر نیز مدعی هستند و قطعا در مراحل حذفی با تیم قدرتمندی روبرو می‌شویم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی