تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

رقابت «بیرو» در جشنواره‌ نیس فرانسه

فیلم سینمایی «بیرو» که بر اساس زندگی علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان مطرح کشورمان ساخته شده، در جشنواره نیس فرانسه به رقابت با فیلم‌های ورزشی می‌پردازد.

کد خبر: ۱۴۹۰۱۷
۱۹:۲۳ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲

رقابت «بیرو» در جشنواره‌ فرانسه

دیدارنیوز: فیلم سینمایی «بیرو» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی راهی جشنواره‌ای در کشور فرانسه شد.

به نقل از سایت سازمان سینمایی سوره، فیلم سینمایی «بیرو» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و تهیه‌کنندگی مجید برزگر محصول بنیاد سینمایی فارابی که پخش بین‌الملل آن را مرکز بین الملل سوره برعهده دارد، در هفتمین دوره جشنواره Beausoleil Côte d'Azur International FICTS در کشور فرانسه به رقابت با فیلم‌های ورزشی می‌پردازد.

هفتمین دوره این جشنواره از روز ۲ تا ۴ می‌ برابر با ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت سال جاری در شهر نیس فرانسه برگزار می‌شود.

هدف این فستیوال که با همکاری فدراسیون بین المللی سینما و تلویزیون ورزشی (FICTS) مرتبط با کمیته بین المللی المپیک برگزار می‌شود، برگزاری سمینار برای انتقال ارزش‌های المپیک و گسترش اهمیت تمرین ورزشی است.

فیلم سینمایی «بیرو» بر اساس زندگی علیرضا بیرانوند، بازیکن فوتبال ساخته شده و اولین بار در ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی