تیتر امروز

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو
فینال جام حذفی فوتبال ایران؛ آخر هیـ"جام"!

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.
تکلیف قدرت خرید مردم چه می‌شود؟

گرانی بیشتر برای انگیزه داشتن مرغداران؛ قیمت جدید تخم‌مرغ اعلام شد!

حمیدرضا کاشانی، رئیس هیات مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران گفت: برای این که مرغداران در نیمه دوم سال مشکلی در تولید و تداوم آن نداشته باشند، قیمت پیشنهادی تخم‌مرغ به وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر ۴۷ هزار و ۳۰۰ تومان درب مرغداری و ۵۶ هزار تومان (هر کیلو) برای مصرف کننده اعلام شد تا مرغداران بتوانند انگیزه لازم را داشته باشند تا نیمه دوم سال که نیمه پرمصرف تخم‌مرغ برای مردم است، مشکلی در بحث تامین تخم‌مرغ در کشور وجود نداشته باشد.

کد خبر: ۱۴۸۹۲۶
۱۳:۳۴ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

گرانی بیشتر برای انگیزه داشتن مرغداران؛ قیمت جدید تخم‌مرغ اعلام شد!

دیدارنیوز: در حالی که در روز‌های گذشته خبری در خصوص اصلاح قیمت تخم‌مرغ منتشر و این خبر تکذیب شد، امروز مجددا خبر اصلاح قیمت تخم مرغ تایید شد!

۶ اردیبهشت ماه رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغداران اعلام کرد که پس از بررسی‌های انجام شده، اتحادیه مرغداران میهن و وزرات جهادکشاورزی بر سر قیمت جدید تخم مرغ به توافق رسیدند و بر این اساس قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری ۴۷ هزار و ۳۰۰ تومان و برای مصرف‌کننده نیز ۵۶ هزار تومان تعیین شد.

این خبر از سوی وزارت جهادکشاورزی تکذیب شد. مسعود امراللهی - مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی وزرات جهاد کشاورزی - اعلام کرد که قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری همچنان همان ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان و برای مصرف‌کننده نیز ۴۷ هزار و ۲۰۰ تومان است و با فروش تخم مرغ بالاتر از قیمت‌های مذکور برخورد خواهد شد.

وی افزود: قیمت تخم مرغ باید در ستاد تنظیم بازار مصوب شود و این اصلاح قیمت هیچ مصوبه‌ای از ستاد ندارد.

حمیدرضا کاشانی - رئیس هیات مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران - امروز (۱۱ اردیبهشت) اعلام کرد که با توجه به مسئولیت تنظیم بازار و برنامه‌ریزی تولید که در ۲۷ دی ماه سال گذشته به اتحادیه میهن واگذار شده بود، ما از دو ماه گذشته برای اصلاح قیمت و واقعی شدن آن پیگیر بودیم و برای این که مرغداران در نیمه دوم سال مشکلی در تولید و تداوم آن نداشته باشند، قیمت پیشنهادی تخم‌مرغ به وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر ۴۷ هزار و ۳۰۰ تومان درب مرغداری و ۵۶ هزار تومان (هر کیلو) برای مصرف کننده اعلام شد تا مرغداران بتوانند انگیزه لازم را داشته باشند تا نیمه دوم سال که نیمه پرمصرف تخم‌مرغ برای مردم است، مشکلی در بحث تامین تخم‌مرغ در کشور وجود نداشته باشد.

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران تصریح کرد: این قیمت نهایی شده و امروز به میادین و فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور اعلام شد و امیدواریم با حمایت وزارت جهاد کشاورزی، امسال نیز همچون سال گذشته در بحث تخم‌مرغ مشکلی نداشته باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد: در صورت ثابت بودن ارز برای تامین مواد اولیه و نهاده‌ها، هیچ گونه کمبودی در خصوص تخم‌مرغ در کشور نخواهیم داشت و حتی صادرات تخم‌مرغ بیش از سال گذشته خواهد بود.

مطلب مرتبط:

کنایه مجری صداوسیما به مسوولان؛ خودتان یک ماه با حقوق کارگران زندگی کنید! +ویدیو

اصلاح قیمت تخم مرغ تکذیب شد!

اصلاح قیمت تخم مرغ؛ یک شانه ۱۰۰ هزار تومان!

قیمت جدید تخم مرغ

قیمت‌ جدید تخم‌مرغ هفته‌ آینده اعلام می‌شود!

بعد از گوشت قرمز و مرغ؛ گرانی به تخم‌مرغ هم می‌رسد؟

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی