تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

رای ۳ نماینده و واکنش آ‌نها به رفتن وزیر صمت؛ الوعده وفا!

در شرایطی که وضعیت اقتصادی در کشورمان روز به روز بدتر می‌شود و قیمت اقلام اساسی مثل مرغ و گوشت قرمز به آسمان نزدیک شده، برخی نمایندگان به رفتن فاطمی‌امین وزیر صمت واکنش نشان داده و رای خود را در فضای مجازی منتشر کردند.

کد خبر: ۱۴۸۸۷۶
۱۷:۵۶ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

وزیر صمت

دیدارنیوز: برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رای خودشان را در ارتباط با استیضاح فاطمی‌امین، وزیر صمت در فضای مجازی منتشر کردند.

امروز دومین جلسه استیضاح وزیر محبوب کابینه دولت سیزدهم در حالی برگزار شد که تا پیش آغاز آن افکار عمومی خواستار شفافیت آرای نمایندگان در این استیضاح بودند، حتی به هنگام برگزاری جلسه استیضاح چندین نماینده از همکاران خودشان خواستند که آرای‌شان را در فضای مجازی منتشر کنند.

از همین رو پس از پایان یافتن جلسه استیضاح و رفتن فاطمی امین از ساختمان سمیه تعدادی از نمایندگان آرای خودشان را در توئیتر منتشر کردند.

ابراهیم رضایی نماینده دشتستان در مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با انتشار برگه رأی خود در حساب شخصی توئیترش نوشت: در دفاع از حقوق ملت ایران بویژه در حوزه خودرو به فاطمی امین رای عدم اعتماد دادم. هرچند ایشان را فردی پاک‌دست، متعهد و برنامه‌ریز دیدم، اما به علت توان مدیریتی پایین و ناتوانی در پاسخ به مطالبات مردم رای خود را از او پس گرفتم.

روح‌الله حضرت‌پور نماینده ارومیه نیز در حساب توئیتری‌اش با انتشار برگه خودش نوشت: الوعده وفا. «وزیر صمت برکنار شد» حیدر بابا، مرد اوغوللار دوغگینان، نامرد لرین بورونلارین اووگینان گدیکلرده قورد لاری توت بوغگینان

جلال رشیدی کوچکی نماینده مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد با انتشار رأی خود در حساب شخصی توئیترش نوشت: امروز مجلس به ندای ملت لبیک گفت. امیدوارم فردی که برای وزارت صمت معرفی می‌شود شجاعت لازم برای برخورد با مافیای خودرو به نفع مردم را داشته باشد.

وزیر صمت

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی