تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

ظرفیت مصلای اهواز در استقبال از رییسی تکمیل شد

حضور پرشکوه مردم ولایتمدار خوزستان در اسقبال از رییس جمهور موجب شد تا ظرفیت مصلای کلانشهر اهواز و خیابان های اطراف آن به طور کامل تکمیل شود.

کد خبر: ۱۴۸۷۰۳
۱۰:۱۵ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۲

ظرفیت مصلای اهواز در استقبال از رییسی تکمیل شد

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: از ساعتی پیش از زمان اعلام شده دیدار عمومی آیت الله رییسی با مردم ولایتمدار خوزستان قهرمان، سیل جمعیت از قشرها و شهرهای مختلف خود را به میعادگاه اعلام شده رساندند.
هزاران مردم و زن خوزستان با حضور در مصلای اهواز بار دیگر بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی را اعلام کردند. مردم دیار مقاومت و ایثار بار دیگر آمدند تا دلدادگی خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب اعلام کنند.
پیر و جوان، عرب و لر و بختیاری و فارس از همه اقوام آمدند تا ضمن تقدیر از خدمات دولت انقلابی و مردمی، چاره جویی برای حل مشکل این دیار را از دولتمردان مطالبه کنند.
جمعیت حاضر در این مراسم با برافراشتن پرچم های مقدس جمهور اسلامی شوری همراه با صلابت را به ترسیم کشیدند.
در حاشیه این دیدار جایگاه هایی برای جمع آوری نامه های مردمی ایجاد شده است و بر اساس اعلام ستاد اطلاع رسانی این سفر قرار است همه این نامه ها به صورت دقیق بررسی و پیگیری شود.
شرکت کنندگان در این آیین باشکوه استقبال، تصاویری از امام خمینی(ره)، رهبر معظم نقلاب، آیت الله رییسی و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به همراه داشتند.
در این حضور باشکوه بار دیگر اتحاد و همدلی مردم دیار مقاومت و پایداری، به رخ بدخواهان ملت ایران کشیده شد.
به گزارش ایرنا، آیت الله ابراهیم رئیسی در آغاز دور دوم سفرهای استانی ساعاتی قبل به همراه جمعی از اعضای کابینه دولت خود از طریق فرودگاه دزفول وارد خوزستان شد. رئیس جمهور پس از حضور در جشن احیای ۱۶۰ واحد تعطیل و نیمه تعطیل در جمع مردم ولایت مدار اندیمشک حضور یافت.
در سفر ۲ روزه رییس جمهور و هیات همراه به خوزستان افتتاح صدها طرح در بخش های مختلف از جمله زیرساختی، عمرانی، خدماتی و فرهنگی و دیدارهای متعددی با قشرهای مختلف مردم را در برنامه دارد. آیت الله رییسی در این سفر در شهرهای اندیمشک، اهواز و شادگان دیدار عمومی برگزار می کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی