تیتر امروز

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ شلیک ترابی! +ویدیو
فینال جام حذفی فوتبال ایران؛ آخر هیـ"جام"!

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ شلیک ترابی! +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.
بی‌حجابی پدیده‌ای کاملا فرهنگی و اجتماعی است

مهاجری: دوربین و پلمب اماکن یک بی‌حجاب را هم محجبه نمی‌کند

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: روش‌هایی مانند نصب دوربین و پلمب کردن اماکن صنفی، حتی و حتی و حتی یک بی حجاب را محجبه نخواهد کرد و جز رواج لجاجت و تسری بی حجابی به دیگران و نیز ایجاد فضای دوقطبی خطرناک نتیجه‌ای نخواهد داشت. ضمن اینکه بازتاب جهانی‌اش اصلا به نفع‌مان نیست.

کد خبر: ۱۴۸۴۰۳
۱۷:۵۷ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۲

مهاجری: دوربین و پلمب اماکن یک بی‌حجاب را هم محجبه نمی‌کند

دیدارنیوز: یک فعال سیاسی نوشت: روش‌هایی مانند نصب دوربین و پلمب کردن اماکن صنفی، حتی و حتی و حتی یک بی حجاب را محجبه نخواهد کرد و جز رواج لجاجت و تسری بی حجابی به دیگران و نیز ایجاد فضای دوقطبی خطرناک نتیجه‌ای نخواهد داشت.

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت: «امروز رهبر معظم انقلاب، مسئولان را از پرداختن به حاشیه‌ها برحذر داشتند.

هرچند که این روز‌ها توجه به حاشیه‌ها بخصوص در دولت و مجلس، از حد فزون است، اما مهمترین حاشیه‌ای که طی هفته‌های اخیر خودش را به متن تبدیل کرده و بلکه در صدر موضوعات کشور قرار گرفته، موضوع مقابله غیرموثر و شاید مضر با پدیده بی حجابی است.

بی‌حجابی اگر به ساختارشکنی در حوزه عفاف منجر شود حتما باید جدی گرفته شود، اما در وضعیت کنونی (من‌های استثناها) در اندازه‌ای نیست که فکر همه مسئولان و ائمه جمعه و خطبا و رسانه‌ها را به خود مشغول کند. ضمن اینکه روش‌هایی مانند نصب دوربین و پلمب کردن اماکن صنفی، حتی و حتی و حتی یک بی حجاب را محجبه نخواهد کرد و جز رواج لجاجت و تسری بی حجابی به دیگران و نیز ایجاد فضای دوقطبی خطرناک نتیجه‌ای نخواهد داشت. ضمن اینکه بازتاب جهانی‌اش اصلا به نفع مان نیست.

امنیتی کردن این مقوله و مواجهه سیاسی با آن (توسط کاسه‌های داغتر از آش) فقط گره را کورتر خواهد کرد. بی‌حجابی پدیده‌ای کاملا فرهنگی و اجتماعی است و اصلاح آن عمر نوح و صبر ایوب و خلق محمدی (ص) می‌خواهد.

کلیدش نه در دست سیاسیون است نه پلیس و با عرض معذرت نه در دست روحانیون محترم. جامعه شناسان، روانشناسان اجتماعی و آسیب شناسان - صرفنظر از گرایش سیاسی شان باید به میدان بیایند و ایده بدهند.

جز این، تنها اتفاقی که خواهد افتاد فرورفتن بیشتر در باتلاق حاشیه‌ها وسر کار گذاشتن خودمان است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی