تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...
بحران در پرداخت حقوق معلمان در روز پایانی سال!

عذرخواهی نماینده مجلس؛ وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه باید پاسخگو باشند

پس از تاخیر بحث‌برانگیز در پرداخت حقوق معلمان در روز پایانی سال ۱۴۰۱، مثل همیشه مسوولان توپ را به زمین یکدیگر انداخته و برخی سازمان برنامه و بودجه را مقصر این اتفاق عجیب معرفی کردند. علی کریمی فیروزجائی، نماینده بابل و دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با عذرخواهی از معلمان و انتقاد از تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان گفته این مشکل کام فرهنگیان را در آغاز سال جدید تلخ کرده و بعد از تعطیلات نوروزی، وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه باید پاسخگوی مجلس در این زمینه باشند.

کد خبر: ۱۴۶۸۸۶
۱۹:۵۳ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

عذرخواهی نماینده مجلس؛ وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه باید پاسخگو باشند

دیدارنیوز: دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور از تعلل و تاخیر در پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان انتقاد کرد.

علی کریمی فیروزجائی، با اشاره به تأخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان، گفت: مشکل پیش آمده در پرداخت به موقع حقوق اسفند ماه فرهنگیان کشور جای تأسف دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با غیر قابل قبول خواندن مشکل ناشی از عدم هماهنگی بین وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه، افزود: در پیگیری‌های به عمل آمده از طریق رئیس مجلس و مسئولان سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش، مشخص شد ناهماهنگی موجود در این زمینه ناشی از ضعف مفرط مسئولان مربوطه است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این مشکل کام فرهنگیان را در آغاز سال جدید تلخ کرده و خاطر آنان را مکدر ساخته است.

وی با اشاره به پیگیری این مسئله از طریق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بعد از تعطیلات نوروزی، افزود: وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه باید پاسخگوی مجلس در این زمینه باشند. مجلس با توجه به ابعاد امنیتی این موضوع در آغاز سال نو آن را بررسی خواهد کرد.

‏به نقل از خانه ملت، کریمی فیروزجایی تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش بیشترین نیروی انسانی شاغل در دولت و مأموریت مهم تربیت نسل آینده را بر عهده دارد و این موضوع چالش جدید این وزارت خانه به شمار می‌رود. بنده به عنوان خادم مردم در خانه ملت به واسطه بروز این مشکل از عموم فرهنگیان کشور عذرخواهی می‌کنم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی