تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.
مسئولان باید قیمت کود و آب را برای کشاورزان کاهش دهند

دلخوش: مگر می‌شود در یک سال قیمت انشعاب آب و برق و گاز چند بار گران شود؟

سید کاظم دلخوش اباتری، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به اینکه طی روز‌های اخیر پول انشعاب برق و گاز ۴ الی ۵ برابر شده است، گفت: مگر می‌شود در یکسال، در چند نوبت حق انشعاب آب و برق و گاز افزایش یابد؟

کد خبر: ۱۴۶۶۳۸
۱۳:۳۶ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

دلخوش: مگر می‌شود در یک سال آب و برق و گاز چند بار گران شود؟

دیدارنیوز: نماینده مردم صومعه سرا در مجلس یازدهم با بیان اینکه طی روز‌های اخیر پول انشعاب برق و گاز ۴ الی ۵ برابر شده است، گفت: در حالی که مردم پول قبض گاز را پرداخت کرده‌اند، اما مجدداً قبض متمم برای آن‌ها ارسال شده است، چه کسی باید جلوی این افراد را بگیرد؟ مگر می‌شود در یکسال، در چند نوبت حق انشعاب آب و برق و گاز افزایش یابد؟

سید کاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲۳ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: همکاران مجلس در بررسی لایحه بودجه کمک کردند و خدمات روسای دفاتر بسیار ارزنده بوده و تقاضا داریم هیات رئیسه به این موضوع توجه کند، زیرا برخی از این افراد حکم سازمانی ندارند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس یازدهم ادامه داد: طی روز‌های اخیر پول انشعاب برق و گاز ۴ الی ۵ برابر شده است و در حالی که مردم پول قبض گاز را پرداخت کرده اند، اما مجدداً قبض متمم برای آن‌ها ارسال شده است، چه کسی باید جلوی این افراد را بگیرد؟ می‌طلبد این موضوع بررسی شود؛ مگر می‌شود در یکسال، در چند نوبت حق انشعاب آب و برق و گاز افزایش یابد؟ فصل، فصل کشاورزی است و می‌طلبد وزارت نیرو این موضوع را پیگیری کند، زیرا برنج محصولی استراتژیک است و باید مشکل آبرسانی به مزارع کشاورزی حل شود. همچنین مسئولان مربوطه باید قیمت کود و آب را برای کشاورزان کاهش دهند.

به نقل از خانه ملت، وی تاکید کرد: چرا بانک‌ها جلوی پرداخت وام به مردم حوزه انتخابیه را گرفته اند؟ می‌طلبد این موضوع بررسی و رسیدگی شود و هیاتی برای بررسی این موضوع انتخاب شود، زیرا نمایندگان باید پاسخ مردم را بدهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی