تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
مسئولان باید قیمت کود و آب را برای کشاورزان کاهش دهند

دلخوش: مگر می‌شود در یک سال قیمت انشعاب آب و برق و گاز چند بار گران شود؟

سید کاظم دلخوش اباتری، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به اینکه طی روز‌های اخیر پول انشعاب برق و گاز ۴ الی ۵ برابر شده است، گفت: مگر می‌شود در یکسال، در چند نوبت حق انشعاب آب و برق و گاز افزایش یابد؟

کد خبر: ۱۴۶۶۳۸
۱۳:۳۶ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

دلخوش: مگر می‌شود در یک سال آب و برق و گاز چند بار گران شود؟

دیدارنیوز: نماینده مردم صومعه سرا در مجلس یازدهم با بیان اینکه طی روز‌های اخیر پول انشعاب برق و گاز ۴ الی ۵ برابر شده است، گفت: در حالی که مردم پول قبض گاز را پرداخت کرده‌اند، اما مجدداً قبض متمم برای آن‌ها ارسال شده است، چه کسی باید جلوی این افراد را بگیرد؟ مگر می‌شود در یکسال، در چند نوبت حق انشعاب آب و برق و گاز افزایش یابد؟

سید کاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲۳ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: همکاران مجلس در بررسی لایحه بودجه کمک کردند و خدمات روسای دفاتر بسیار ارزنده بوده و تقاضا داریم هیات رئیسه به این موضوع توجه کند، زیرا برخی از این افراد حکم سازمانی ندارند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس یازدهم ادامه داد: طی روز‌های اخیر پول انشعاب برق و گاز ۴ الی ۵ برابر شده است و در حالی که مردم پول قبض گاز را پرداخت کرده اند، اما مجدداً قبض متمم برای آن‌ها ارسال شده است، چه کسی باید جلوی این افراد را بگیرد؟ می‌طلبد این موضوع بررسی شود؛ مگر می‌شود در یکسال، در چند نوبت حق انشعاب آب و برق و گاز افزایش یابد؟ فصل، فصل کشاورزی است و می‌طلبد وزارت نیرو این موضوع را پیگیری کند، زیرا برنج محصولی استراتژیک است و باید مشکل آبرسانی به مزارع کشاورزی حل شود. همچنین مسئولان مربوطه باید قیمت کود و آب را برای کشاورزان کاهش دهند.

به نقل از خانه ملت، وی تاکید کرد: چرا بانک‌ها جلوی پرداخت وام به مردم حوزه انتخابیه را گرفته اند؟ می‌طلبد این موضوع بررسی و رسیدگی شود و هیاتی برای بررسی این موضوع انتخاب شود، زیرا نمایندگان باید پاسخ مردم را بدهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی