تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

حمایت بازیکنان لیگ جزیره از گری لینه‌کر: با BBC مصاحبه نمی‌کنیم!

پس از برکناری گری لینه‌کر مجری معروف و سابق برنامه Match of the day به دلیل انتقاد از سیاست‌های دولت انگلیس در مورد پناهجویان، اتحادیه بازیکنان لیگ برتر انگلیس اعلام کرد در حمایت از این مجری انگلیسی با شبکه BBC مصاحبه نخواهند کرد.

کد خبر: ۱۴۶۵۱۸
۱۷:۳۰ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

حمایت بازیکنان لیگ جزیره از گری لینه‌کر: با BBC مصاحبه نمی‌کنیم!

دیدارنیوز: اتحادیه بازیکنان لیگ برتر انگلیس، اعلام کرد که در حمایت از گری لینه‌کر مجری معروف و سابق برنامه Match of the day، دیگر با این شبکه، مصاحبه‌ای نخواهند کرد.

به نقل از فوتبالی، لینه کر به خاطر انتقاد از سیاست‌های دولت انگلیس در مورد پناهجویان توسط شبکه بی بی سی از اجرای برنامه Match of the Day موقتا کنار گذاشته شده است. بعد از آن کارشناسان برنامه نظیر یان رایت و آلن شیرر هم اعلام کردند که در حمایت از لینه کر در برنامه شرکت نمی‌کنند و بدین ترتیب برنامه این هفته بدون مجری و صرفا با پخش تصاویر برگزار خواهد شد.

البته بعد از رایت و شیرر، دیگر افراد همچون الکس اسکات، جرمین جیناس و میکا ریچاردز نیز اعلام کردند که دیگر در این برنامه حضور نخواهند داشت و حالا اتحادیه بازیکنان لیگ برتر تایید کرد که بازیکنان نیز با این شبکه، مصاحبه نخواهند کرد.

گری نویل مفسر برنامه اسکای اسپورتس در حمایت از حرکت یان رایت در رابطه با ترک Match of the day گفت: "هیچ شکی نداشت که یان چنین حرکتی می‌کند. حالا باید ببینیم چه کسی می‌خواهد برنامه را اجرا کند."

گری لینه‌کر اسطوره انگلیسی و مهاجم سابق بارسلونا، بیش از ۲۳ سال، برنامه Match of the day را اجرا کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی