تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
نوسازی تاکسی براساس مسوولیت‌های اجتماعی

«سمند» با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو منتقل شد

خودروی تاکسی سمند دوگانه سوز پس از ارایه ۱۳ سال خدمت به مسافران فرودگاه بین المللی ارومیه و پیمایش یک میلیون کیلومتر به موزه ایران خودرو منتقل شد.

کد خبر: ۱۴۶۵۰۶
۱۲:۱۴ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

«سمند» با یک میلیون کیلومتر پیمایش به موزه ایران خودرو منتقل شد

دیدارنیوز: در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی ایران خودرو، در مراسمی با حضور مدیرعامل این گروه صنعتی، تاکسی سمند دوگانه سوز با یک میلیون کیلومتر پیمایش با سورن پلاس دوگانه سوز صفر کیلومتر تعویض شد.

به نقل از ایکوپرس، تاکسی سمند دوگانه سوز پس از ارایه خدمت بیش از ۱۳ ساله به مسافران فرودگاه بین المللی ارومیه، با پیمایش یک میلیون کیلومتر به موزه ایران خودرو منتقل شد.

سمند تاکسی امید غزنوی تولید سال ۱۳۸۷ بوده و به گفته وی هنوز از کیفیت فنی و ظاهر مطلوبی برای ارایه سرویس به مشتریان برخوردار است.

وی با بیان این که هیچ گاه انتظار تعویض این خودرو را با محصولی نو و صفر کیلومتر از سوی ایران خودرو نداشته است، گفت: در تماس با مرکز تماس و برقراری ارتباط با سامانه ارتباطی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اطلاعات خودرو را ارایه کردم و بعد از مدتی ایران خودرو اعلام کرد که آماده است خودرو را با محصولی نو تعویض کند.

غزنوی ادامه داد: سمند به عنوان یک خودرو ملی از کیفیت و همچنین استقبال خوبی در جامعه برخوردار است و در زمینه ارایه خدمات مسافری نیز به خوبی عمل کرده است.

وی با تقدیر از اقدام ایران خودرو و نگه داری از این خودرو در موزه گفت: این افتخار در ابتدا برای کارکنان ایران خودرو و مردم ایران است که نشان می‌دهد این خودرو با دست توانمند و پرتلاش کارکنان ایران خودرو تولید شده است که هنوز بعد ازگذشت سال‌ها از تولید، کیفیت خوبی دارد.

مالک تاکسی سمند تصریح کرد: به دلیل محصول خوبی که سال‌ها از آن استفاده کردم و خدمات مناسبی هم که دریافت کرده ام به ایران خودرو و محصولاتش وفادار خواهم ماند.

گفتنی است، مراسم جایگزینی تاکسی سمند با پیمایش یک میلیون کیلومتر با حضور عظیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، شیخ زاده عضو هیات مدیره و سمیعی مدیر حوزه مدیرعامل برگزار و با اهدای لوح از این راننده تقدیر شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی