تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

بخشی از پوشش خط لوله 12 اینچ آبادان-نظامیه تعویض شد

تعویض پوشش خط لوله 12 اینچ آبادان-نظامیه به طول 2 کیلومتر انجام شد.

کد خبر: ۱۴۶۳۸۸
۱۷:۲۲ - ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

بخشی از پوشش خط لوله 12 اینچ آبادان-نظامیه تعویض شد

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خوزستان، سجاد مرتب كارشناس فني منطقه با بیان اینکه تعویض پوشش خط لوله 12 اینچ آبادان-نظامیه در حد فاصل کیلومتر  69 الی 71 انجام شد گفت: پس از انجام عملیات پیگرانی هوشمند و شناسایی نقاط خوردگی و آسیب دیدگی پوشش خط لوله مذکور، عملیات تعویض پوشش به مجموع طولی 2 کیلومتر در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به فرآیند عملیات و اینکه بیش از 80 درصد پروژه با موفقیت انجام شده است و تا پایان اسفند ماه سال جاری مجموع پروژه اتمام می شود افزود: پس از بازرسی لوله جهت شناسایی نقاط خوردگی خارجی، تست سطوح لوله به وسیله تست آب نمک انجام و بعد از اجرای عملیات سندبلاست و تعویض پوشش خط لوله 12 اینچ، تست های چسبندگی رنگ(پولاف) وهالیدی و در نهایت بررسی ضخامت سنجی لوله برای پی بردن به ضخامت مورد نیاز انجام شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی