تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

کاشت نهال در پتروشیمی شهید تندگویان

همزمان با روز درختکاری، مدیران و مسئولین پتروشیمی شهید تندگویان اقدام به کاشت نهال کردند.

کد خبر: ۱۴۶۳۵۱
۱۳:۰۶ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

کاشت نهال در پتروشیمی شهید تندگویان

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش پتروهمکار به نقل از روابط عمومی وامور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان، در راستای ترویج فرهنگ درختکاری و توسعه فضای سبز مجتمع، تعداد ۱۰۰ اصله نهال همزمان با روز درخت کاری در شرکت غرس گردید.
در این برنامه که با حضور جمعی از مدیران ومسئولین شرکت در روز سه شنبه مورخ ۱۵ اسفند ماه در سایت عملیاتی مجتمع برگزار شد، سید رضا قاسمی شهری مدیر عامل شرکت با اشاره به جایگاه ویژه درخت و درختکاری در ادیان و فرهنگ‌های مختلف و نقش آن در آرامش روحی و روانی انسان‌ها و شادابی محیط، لزوم توسعه و همچنین صیانت از محیط زیست را به همکاران یادآوری نمود.
وی در بخش دیگری از سخنان خویش با تاکید بر تسریع حرکت به سمت صنعت سبز گفت: اگر چه فعالیت‌های کنونی همکاران در زمینه محیط زیست قابل تقدیر می‌باشد، اما با توجه به اینکه توسعه و پاسداشت محیط زیست در کنار استمرار تولید کمی و کیفی از اولویت‌های شرکت می‌باشند باید در این زمینه تلاش و کوشش مضاعفی‌تر انجام شود تا انشاالله در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور پتروشیمی شهید تندگویان در صنایع سبز باشیم.
قابل ذکر است اداره محیط زیست پتروشیمی شهید تندگویان با همکاری شهرداری مجتمع علاوه بر کاشت بیش از ۸۰۰ اصله نهال از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون در محوطه ستادی و عملیاتی شرکت، در راستای عمل به فرمان رییس جمهور و همچنین به منظور حمایت از نهضت کاشت یک میلیارد درخت، غرس ۱۰ هزار اصله نهال در خوریات ماهشهر را نیز آغاز نموده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی