تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

شب خوب «سردار» در بوندس‌لیگا +ویدیو

تیم تحت هدایت ژابی آلونسو در شبی که سردار آزمون، مهاجم تیم ملی کشورمان را در ترکیب اصلی خود داشت، با گلزنی ستاره ایرانی‌اش بر هرتابرلین غلبه کرد.

کد خبر: ۱۴۶۱۸۲
۲۱:۲۰ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

روز خوب «سردار» در بوندس‌لیگا +ویدیو

دیدارنیوز: در روز پایانی از بازی‌های هفته بیست‌وسوم بوندس‌لیگای آلمان، از ساعت ۱۸ امروز (یکشنبه - به وقت تهران) تیم فوتبال بایرلورکوزن مقابل میهمانش هرتابرلین به پیروزی ۴ بر یک دست یافت.

سردار آزمون که از ابتدا در ترکیب بایرلورکوزن حضور داشت، در دقیقه ۱۲ گل نخست تیمش را روی پاس جرمی فریمپونگ به ثمر رساند تا دومین گل بوندس‌لیگایی خود را ثبت کند. فریمپونگ در دقیقه ۲۱ دروازه هرتا را گشود و موسی دیابی و امینه عدلی در دقایق ۲۱ و ۷۳، زننده گل‌های بعدی شاگردان ژابی آلونسو بودند. هرتابرلین هم در دقیقه ۶۷ توسط دودی لوکباکیو به گل رسید.

سردارِ ۲۸ ساله که هفت روز پیش هم برای لورکوزن گلزنی کرده بود، در دقیقه ۶۹ جای خود را به پاتریک شیک داد.

بایرلورکوزن با این برد، ۳۱ امتیازی شد و به رده نهم جدول بوندس‌لیگا صعود کرد. نماینده پایتخت آلمان هم با ۲۰ امتیاز در رده چهاردهم ایستاده است.

در جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی آلمان، بایرن مونیخ با ۴۹ امتیاز صدرنشین است، دورتموند با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر، در رده دوم قرار گرفته و یونیون برلین ۴۴ امتیازی جایگاه سوم را در اختیار دارد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی