تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
در بحث امنیت با کسی تعارف نداریم

رادان: عده‌ای برداشت درستی از سیستان و بلوچستان ندارند

احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی کشور گفت: عده‌ای غرق در فضای مجازی هستند و برداشت درستی از سیستان و بلوچستان ندارند، مردم این استان در فضای واقعی و عینی باهم برادر و متحد هستند.

کد خبر: ۱۴۵۸۵۸
۱۱:۴۲ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱

رادان: عده‌ای برداشت درستی از سیستان و بلوچستان ندارند

دیدارنیوز: فرمانده کل انتظامی کشور گفت: دشمنان اتحاد شیعه و سنی را نمی‌خواهند و از هر طریقی برای تفرقه و ضربه زدن به وحدت مردم تلاش می‌کنند که البته همواره هم شکست خورده‌اند.

سردار احمدرضا رادان روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان که با حضور استاندار این استان و فرماندهان نظامی و انتظامی، علما و معتمدین، برگزار شد اظهارداشت: طبیعی است که این اتحاد و همدلی که به برکت وجود امام خمینی (ره) و رهبری معظم انقلاب در کشور و بویژه در سیستان و بلوچستان رقم خورده باعث کینه و حسد دشمن باشد اگر غیر از این بود باید شک کرد.

وی ادامه داد: سیستانی و بلوچ، شیعه و سنی، زن و مرد، جوان و پیر همه دست در دست هم داده‌اند تا برای پیشرفت استان سیستان و بلوچستان از تمام توانشان استفاده کنند و در این راه قد علم کرده‌اند.

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: طبیعی است که این ویژگی و اتحاد و همدلی مورد کینه دشمن قرار می‌گیرد و از هر طریقی به دنبال ضربه زدن به این اتحاد و همدلی در بین مردم است.

وی بیان کرد: سیستان و بلوچستان ویژگی‌های منحصر بفردی در تمام زمینه‌ها دارد و این برای همگان محسوس است و همین ویژگی‌ها سبب منحصربفرد بودن این استان پهناور و دارای مردمان خوب است.

سردار رادان افزود: سیستان و بلوچستان از معادن بسیار غنی، دسترسی به آب‌های آزاد و ظرفیت‌های کشاورزی بسیار خوبی برخوردار است که مسوولان برای بهره‌مندی مردم از این مواهب الهی باید تلاش بیشتری داشته باشند.

وی تاکید کرد: مهمترین ویژگی بارز سیستان و بلوچستان مردم آن هستند این استان دارای مردمانی خونگرم، مهمان‌نواز و مرزدار هستند که برای آبادانی و امنیت این نقطه از ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: شاخص‌های امنیتی در سیستان و بلوچستان قابل قبول است و این شاخص‌های امنیتی به سبب تلاش‌های نیرو‌های امنیتی و انتظامی و مردم این استان بوده است.

وی بیان کرد: در بحث امنیت با کسی تعارف نداریم. عبور از امنیت خط قرمز ما هست و به کسی اجازه عبور از خط امنیت را نمی‌دهیم چراکه جلوی قطار در حال حرکت توسعه سیستان و بلوچستان را می‌گیرد.

سردار رادان تصریح کرد: دستگاه‌های انتظامی و امنیتی برای توسعه سیستان و بلوچستان و تقویت رشد اقتصادی در این استان به دنبال ایجاد امنیت پایدار هستند، زیرا در سایه امنیت سرمایه گذار حضور پیدا می‌کند.

وی تاکید کرد: دشمنان به دنبال این هستند تا امنیت حاکم در سیستان و بلوچستان را خدشه دار کنند، اما هیچ گاه به اهداف شوم خودشان نخواهند رسید.

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: جایی را که دشمن می‌خواهد به آن امید ببندند مردم با حضور به موقع خودشان آنان را ناامید می‌کنند و این طبیعی است که دشمن از این مردم و انقلاب کینه به دل داشته باشد.

وی ادامه داد: عده‌ای غرق در فضای مجازی هستند و برداشت درستی از سیستان و بلوچستان ندارند، مردم این استان در فضای واقعی و عینی باهم برادر و متحد هستند.

سردار رادان تصریح کرد: مردم سیستان و بلوچستان همواره نشان داده‌اند در مسیر اسلام و انقلاب و پای کار رهبر معظم انقلاب بوده و خواهند بود. هر کس در هر مقام و جایگاهی در این استان خدمت می‌کند باید بداند خداوند نگاه ویژه‌ای به او داشته و باید از این فرصت ویژه حداکثر بهره را ببرد.

وی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن هم در کشور و هم در سیستان و بلوچستان مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام و انقلاب بود.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود: همدلی بسیار خوبی در سیستان و بلوچستان برقرار است که این یک نعمت ویژه در مسیر خدمت فرمانده جدید و همه مدیران استان محسوب می‌شود که باید قدردان این شرایط باشیم.

وی تأکید کرد: توصیه اصلی ما به فرمانده جدید انتظامی سیستان و بلوچستان محبت ویژه با مردم و قاطعیت هرچه تمام با مخلان امنیت است.

با حکم سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرتیپ دوم "دوستعلی جلیلیان" به عنوان فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان معرفی شد.

پیش از این سردار محمدقنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بود؛ و سردار جلیلیان فرمانده انتظامی شهر ری بود که به عنوان فرمانده انتظامی این استان معرفی شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی