تیتر امروز

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید
گفت‌وگوی دیدار با رئیس و مدیر ترویجی بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران:

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید

ارائه یک آمار عجیب و غیرعلمی در مورد شیوع بیماری هاری در ایران، بحث‌برانگیز شده،در همین راستا دیدارنیوز گفت‌و‌گویی با دکتر امید مرادی و مجتبی طباطبایی، رئیس و مدیر ترویجی بیمارستان دامپزشکی تهران...
نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما
نماینده پیشین مجلس در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در برنامه رکن سه

نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما "نیشگون" نمی‌گیرد/ حکومت اسلامی جایگزین جمهوری شده/ انشاالله، در دیدارنیوز با تاجزاده مناظره می‌کنم

محمد نعیمی‌پور در دومین قسمت از گفت‌وگوی اختصاصی خود با دیدارنیوز روش‌ افرادی چون مصطفی تاجزاده و مهدی نصیری را ژورنالیستی و بی‌حاصل دانست و گفت: سیاستمدار باید روشی مستقل از سر و صدای رسانه‌ای...
تقابل فولاد با حریف عربستانی در آسیا

نکونام: آمده‌ایم تا تاریخ‌ساز شویم

جواد نکونام، سرمربی فولاد ایران در کنفرانس خبری پیش از بازی با الفیصلی عربستان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: فقط تمرکز ما این است که برای تیم بزرگ فولاد تاریخ‌سازی کنیم.

کد خبر: ۱۴۵۴۴۰
۱۳:۴۱ - ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

نکونام: آمده‌ایم تا تاریخ‌ساز شویم

دیدارنیوز: جواد نکونام به همراه ساسان انصاری بازیکن تیم فولاد ایران در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با الفیصلی عربستان حضور یافت.

به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، سرمربی فولاد در کنفرانس خبری این بازی گفت: خیلی خوشحالم که در اینجا حضور دارم و با تیم فولاد در مرحله‌ای هستیم که بهترین تیم‌های غرب آسیا حضور دارند. می‌دانیم با توجه به فاصله کم بازی‌ها و همچنین دیدار‌های حذفی شرایط برای همه تیم‌ها سخت است. تیم ما از نظر ذهنی، روحی و روانی کاملا آماده مسابقات است. در این چند روز سعی کرده‌ایم تیم را فقط برای لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم. می‌دانیم چقدر این موضوع برای ما اهمیت دارد و با بازیکنان جلساتی داشته‌ایم و فقط تمرکز ما این است که برای تیم بزرگ فولاد تاریخ‌سازی کنیم. تمام تمرکز ما روی بازی فرداست و امیدوارم یک بازی خوب همراه با نتیجه برای ما باشد. از کشور قطر تشکر می‌کنم بابت میزبانی و امکاناتی که در اختیار ما قراردادند. امیدوارم این افتخار نصیب کشور ما هم شود.

نکونام همچنین درباره وضعیت خط حمله فولاد توضیح داد: ما متاسفانه دو تا از بهترین بازیکنان تیم‌مان را در لیگ از دست دادیم و نتوانستیم بازیکنی جایگزین کنیم به همین دلیل مجبور شدیم از بازیکنی که پست تخصصی‌اش فوروارد نیست استفاده کنیم، اما مشکلی نیست و تلاش خواهیم کرد تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. قطعا داشتن فوروارد بیشتر به ما کمک می‌کرد، ولی وقتی کمبود داریم، کنار می‌آییم. الان شرایط خوبی داریم و به بازی فردا امیدوار هستیم.

سرمربی تیم فولاد درباره آخرین شرایط تیمش اضافه کرد: تیم ما در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد روحیه و انگیزه تیم ما به گونه‌ای است که تمام تمرکزمان را برای بازی فردا بگذاریم. از تیم الفیصلی شناخت کافی داریم. تیم با کیفیت و خوبی هستند. علیرغم اینکه به یک لیگ پایین‌تر رفته‌اند، اما کیفیت خوبی دارند. بازی‌های آن‌ها را که دیده‌ایم بازیکنان تاثیرگذاری دارند. لیگ عربستان هم با توجه به بازیکنان خارجی که در آن بازی می‌کنند، لیگ قوی و قدرتمندی است. الفیصلی تیم قابل احترامی است و قطعا فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود.

نکونام در پایان کنفرانس خود گفت: این چهارمین سالی است که در خدمت باشگاه فولاد هستم. تجربه چهار سال کار در اینجا باعث شد تاریخ، لحظات و خاطرات خوبی برای ما ثبت شود. در بازی‌های مرحله گروهی اگر اشتباه کنید می‌توانید جبران کنید، ولی در بازی‌های حذفی نه. به همین دلیل برای جدال با الفیصلی ۲۰۰ دقیقه آمادگی ذهنی و روانی داریم چراکه در بازی‌های حذفی هر تیمی کمتر اشتباه کند برنده می‌شود و امیدوارم این تیم ما باشیم. تمام بازیکنان و اعضای تیم می‌دانند که فردا باید بهترین عملکرد را داشته باشیم و با این هدف وارد زمین می‌شویم.

نکونام: آمده‌ایم تا تاریخ‌ساز شویم

ساسان انصاری: آمده‌ایم که اینجا بمانیم

ساسان انصاری، کاپیتان تیم فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از بازی با الفیصلی گفت: خیلی خوشحالیم که در این مرحله هستیم. بازی فردا طبیعتاً با توجه به اینکه حذفی است، حساس و سنگین است. توسط کادر فنی، تیم الفیصلی را خیلی خوب آنالیز کرده‌ایم. می‌دانیم تیم خوب و با کیفیتی هستند. بازیکنان با کیفیت خارجی دارند، ولی ما هم فولاد هستیم. آمده ایم اینجا تا با مربی بین المللی که داریم بتوانیم موفق شویم. همه ما بازیکنان می‌توانیم از تجربه سرمربی خود استفاده کنیم. تجربیاتی که در دوران بازیگری خود در تیم‌های باشگاهی و ملی داشته بسیار به ما کمک خواهد کرد و او به خوبی می‌تواند این تجربیات را انتقال بدهد.

انصاری اضافه کرد: حقیقتاً آمده ایم که اینجا بمانیم و انشاالله ۱۰ روز اینجا باشیم. نمی‌خواهیم زود به خانه برگردیم. این موضوع را همه بازیکنان درک کرده‌اند. مسئولیت سنگینی برعهده ماست. با توجه به اینکه تنها نماینده ایران هستیم، همه بازیکنان باید به مسئولیتی که دارند پایبند باشند و در زمین هم کاملا متمرکز بازی کنند تا بتوانیم آن را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم. امیدواریم که با یک نتیجه عالی باعث شادی هواداران فولاد و مردم خوب ایران و خوزستان شویم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی