تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

مدارس ۴ شهرستان تهران در نوبت عصر غیرحضوری شد

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران اعلام کرد که با تداوم بارش برف و لغزندگی معابر، کلیه مقاطع تحصیلی فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس در نوبت عصر امروز چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ غیرحضوری هستند.

کد خبر: ۱۴۵۲۸۹
۱۳:۰۶ - ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

مدارس ۴ شهرستان تهران در نوبت عصر غیرحضوری شد

دیدارنیوز: طبق اعلام اداره کل شهرستان‌های استان تهران، با تداوم بارش برف و لغزندگی معابر، کلیه مقاطع تحصیلی فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس در نوبت عصر امروز، چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ غیرحضوری هستند.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران در اطلاعیه‌ای که بر روی کانال اطلاع رسانی اش در شبکه شاد قرار داد اعلام کرد که با تداوم بارش برف و لغزندگی معابر، کلیه مقاطع تحصیلی فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس در نوبت عصر امروز چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ غیرحضوری هستند.

براین اساس "آموزش از طریق فضای مجازی و در بستر شبکه شاد" دنبال خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی