تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

رئیسی: ایران و چین دوستان دوران سخت هستند

با وجود بیانیه ضدایرانی اخیر چین در همراهی با عربستان که جنجال بزرگی در داخل کشور ایجاد کرد و تمامیت ارضی ایران را زیرسوال برد، ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در دیدار با رئیس کنگره ملی خلق چین، ایران و چین را دوستان دوران سخت توصیف کرد.

کد خبر: ۱۴۵۲۲۰
۱۷:۰۰ - ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

رئیسی: ایران و چین دوستان دوران سخت هستند

دیدارنیوز: رئیس جمهور در دیدار رئیس کنگره ملی خلق چین، ایران و چین را دوستان دوران سخت توصیف و از حمایت‌های سازنده کنگره ملی خلق چین در جهت گسترش همکاری‌های دو کشور قدردانی کرد.

سید ابراهیم رئیسی که به دعوت رسمی رئیس جمهور چین به این کشور سفر کرده است، در ادامه برنامه‌های سفر سه روزه خود به چین با «لی جان شو» رئیس کنگره ملی خلق چین دیدار و گفتگو کرد.

مطلب مرتبط:

سفیر پیشین ایران در چین: پکن، تهران را رها کرد

وحیدی: مگر ما در مورد حاکمیت چین بر تایوان اظهارنظر می‌کنیم؟

رئیسی: برخی مواضع رئیس‌جمهور چین موجب گلایه‌مندی ملت و دولت ایران شد

چینی‌ها قلوب ملت ایران را جریحه‌دار نکنند

چند روز پس از بیانیه ضدایرانی/ چین: از تمامیت ارضی ایران حمایت می‌کنیم!

رئیس جمهور در این دیدار با تاکید بر اهمیت نقش همکاری‌های پارلمانی بر روند توسعه همکاری‌های دوجانبه، از حمایت‌های سازنده کنگره ملی خلق چین در جهت پیشبرد روابط راهبردی ایران و چین قدردانی کرد.

رئیسی در این دیدار با اشاره به سطح مناسب روابط دوستانه و قرابت‌های تاریخی دو کشور، از ایران و چین به عنوان دوستان دوران سخت یاد کرد و بر استمرار و تقویت مشارکت جامع راهبردی ایران و چین تاکید کرد.

در این دیدار ضرورت استفاده از ظرفیت ساز و کار‌های منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای مورد تاکید قرار گرفت. در ادامه این دیدار همچنین با اشاره به دستاورد‌های کنگره ملی خلق چین در تهیه و تصویب طرح‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای چین، بر تبادل تجربه در این زمینه تاکید شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی