تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

گروگانگیری در شیراز؛ همیار پلیس کشته شد

بحرینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از دستگیری آدم‌ربا و کشته شدن یک همیار پلیس در درگیری مسلحانه با آدم‌ربا خبر داد.

کد خبر: ۱۴۴۴۲۱
۱۰:۴۳ - ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

گروگانگیری در شیراز؛ همیار پلیس کشته شد

دیدارنیوز: سیدمصطفی بحرینی از دستگیری آدم ربا و شهادت یک همیار پلیس در درگیری مسلحانه با آدم ربا خبر داد و در تشریح گروگانگیری شب گذشته در شیراز گفت: حدود ساعت ۲۳ دیشب فردی ۲۷ ساله، مسلح به سلاح گرم، اقدام به ربایش یک زن و فرزند وی در بلوار شریعتی می‌کند، شهروندان با اطلاع از وقوع این اقدام مجرمانه قصد کمک به گروگان را داشتند که با شلیک آدم ربا مواجه می‌شوند.

وی با بیان اینکه گروگان زن در حین درگیری آدم ربا اقدام به پیاده کردن فرزند خود می‌کند، افزود: در ادامه آدم‌ربا با تهدید سلاح گروگان خود را به سمت بلوار چمران هدایت می‌کند که با تعقیب و درگیری پلیس مواجه می‌شود.

بحرینی با بیان اینکه آدم ربا در بلوار چمران از اتومبیل خود پیاده و به سمت یک چایخانه حاشیه بلوار چمران می‌رود، گفت: در ادامه درگیری این مجرم با پلیس و مردم، یک همیار پلیس به نام هوشمندی به شهادت رسید.

دادستان مرکز استان فارس با بیان اینکه بلافاصله پس از دریافت گزارش معاون دادستان شیراز و سرپرست دادسرای جنایی و جرائم امنیتی و دو تن از بازپرسان ویژه در صحنه حادثه حضور یافتند، گفت: تحقیقات در خصوص انگیزه گروگانگیر در حال انجام است.

وی در پایان گفت: پرونده قضایی تشکیل و رسیدگی به آن به صورت ویژه در دستور کار دادگستری استان است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی