تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...

جنایت در خانه اصناف شمیرانات؛ قاتل خودکشی کرد

مرد جوان در جریان درگیری با همسر سابقش در اقدامی هولناک به محل کار او در اتاق اصناف شمیرانات رفت و همکار همسر سابقش را به قتل رساند و سپس خودکشی کرد.

کد خبر: ۱۴۴۳۱۹
۱۸:۴۵ - ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

جنایت در خانه اصناف شمیرانات؛ قاتل خودکشی کرد

دیدارنیوز: بعد از ظهر امروز شنبه هشتم بهمن، فریاد‌های " کمک کمک" چند زن و مرد جوان در اتاق اصناف شمیرانات توجه ساکنان ساختمان را جلب کرد و در ادامه صدای ۵ شلیک اسلحه، سکوت عصرگاهی محله را هم در هم شکست!

تسنیم در ادامه نوشت: «دقایقی بعد اهالی ساختمان برای کمک کردن به ساکنان اتاق اصناف مراجعه کردند و با جسد مرد ۶۳ ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه شکم هدف شلیک یک گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

با اعلام این خبر به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی به همراه محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

همزمان با آغاز تحقیقات جنایی در اتاق اصناف، کشف جسد مرد جوانی در ۳ خیابان بالاتر به پلیس اطلاع داده شد که بررسی‌ها نشان می‌داد، مردی که خودکشی کرده عامل جنایت در اتاق اصناف بوده که در محل موردنظر با سلاح کلت کمری اقدام به خودکشی کرده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، قاتل از چندی قبل که از همسر خود طلاق گرفته بوده و با او اختلاف داشته، در جریان این اختلاف برای انتقام‌گیری به محل کار همسرش در اتاق اصناف آمده و اقدام به تیراندازی کرده است.

بررسی‌های بیشتر تیم جنایی نشان می‌داد، قاتل پس از وارد شدن به اتاق اصناف ابتدا تفنگ را به سمت همسرش نشانه رفته، اما ماشه سلاح گیر کرده است! در این میان مقتول که جلوی در حضور داشته از سوی قاتل هدف شلیک یک گلوله قرار گرفته است.

تیم تحقیق با بررسی صحنه جرم متوجه شد قاتل پس از به قتل رساندن مرد جوان، ۵ گلوله دیگر در اتاق اصناف شلیک کرده که در جریان این تیراندازی هیچکس آسیبی ندیده است.

تحقیقات نشان داد مرد جنایتکار پس از ارتکاب قتل به ۳ خیابان بالاتر از اتاق اصناف رفته و با سلاحی که همراه داشته، اقدام به خودکشی کرده است.

با دستور محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در رابطه با این پرونده ادامه دارد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی