تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

عرضه ۱۴۵۴ تن گوشت قرمز منجمد در تهران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد که تاکنون بیش از ۱۴۵۴ تن گوشت قرمز منجمد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره‌بار و قصابی‌های عضو اتحادیه توزیع شده است.

کد خبر: ۱۴۳۹۷۹
۱۲:۵۹ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۱

عرضه ۱۴۵۴ تن گوشت قرمز منجمد در تهران

دیدارنیوز: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۱۴۵۴ تن گوشت قرمز منجمد در سطح استان عرضه شده است، گفت: امکان استفاده تمامی کسانی که در سامانه ستکاوا ثبت‌نام کرده و احراز هویت شده‌اند، برای تهیه گوشت قرمز منجمد بدون محدودیت همچنان ادامه خواهد داشت.

جبرئیل برادری با اشاره به تامین مناسب گوشت قرمز منجمد در استان تهران و عرضه با قیمت مصوب گفت: تاکنون بیش از ۱۴۵۴ تن گوشت قرمز منجمد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره‌بار و قصابی‌های عضو اتحادیه توزیع شده است.

وی ادامه داد: توزیع گوشت قرمز منجمد به منظور تنظیم بازار این محصول پروتئینی از هفته دوم دی ماه آغاز شد که تاکنون بیش از ۱۴۵۴ تن گوشت قرمز از طریق سامانه ستکاوا عرضه شده و روند توزیع این کالای پروتئینی همچنان ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تاکید کرد: توزیع گوشت قرمز منجمد از محل سردخانه‌های ذخیره استراتژیک کالا‌های اساسی در حال انجام است و هیچ‌گونه کمبودی نداریم.

بنا بر اعلام وزارت جهادکشاورزی برادری از ادامه روند عرضه گوشت قرمز منجمد با این روش خبر داد و افزود: امکان استفاده تمامی کسانی که در سامانه ستکاوا ثبت‌نام کرده و احراز هویت شده‌اند، برای تهیه گوشت قرمز منجمد بدون محدودیت همچنان ادامه خواهد داشت و عرضه به بازار مصرف فراهم شده است.

وی با اشاره به آمادگی کامل جهاد کشاورزی استان برای توزیع گوشت استان به هر اندازه که مورد نیاز فروشگاه‌های زنجیره‌ای و صنوف باشد، گفت: کلیه غرف میادین میوه و تره بار، اصناف تهران، اتحادیه و تشکل‌ها و سایر متقاضیان می‌توانند با ثبت نام در این سامانه، با مراجعه به سردخانه‌ها، گوشت قرمز منجمد گوسفند و گوساله مورد نیاز خود را تحویل بگیرند.

وزارت جهاد کشاورزی به منظور تنظیم بازار، کنترل قیمت و حذف واسطه‌های غیرضروری و همچنین رصد تمامی مراحل از تامین و تولید تا توزیع سامانه‌ای را تحت عنوان «سامانه تامین و توزیع محصولات و فرآورده‌های کشاورزی آوا» یا به اختصار ستکاوا راه اندازی کرده است.

در این سامانه تولیدکنندگان می‌توانند محصولات کشاورزی و دامی را عرضه و فروشگاه‌های پروتئینی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و غرفه‌های میادین میوه و تره بار عضو این سامانه می‌توانند خرید خود را انجام دهند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی