تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.
بمناسبت هفته گرامیداشت مقام زن صورت گرفت

برگزاری مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت نفت و گاز اروندان

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: خدمات و عملکرد بانوان شاغل در این شرکت، نقش مهمی در تحقق اهداف و برنامه‌های سازمان دارد.

کد خبر: ۱۴۳۸۲۸
۲۲:۱۵ - ۲۸ دی ۱۴۰۱

 به مناسبت هفته تجلیل از مقام زن مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت نفت و گاز اروندان در سالن جلسات خرمشهر و با حضور مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل، امیر بابایی مدیر امور مالی، اسماعیل بازیار رئیس دفتر مدیرعامل، امید نصیری رئیس روابط عمومی، خانم حسینی مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده، خانم‌موذن رئیس حسابرسی داخلی و جمعی از بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد.

 مهندس عذاری اهوازی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تجلیل از مقام زن و روز مادر، اظهار داشت: نقش آفرینی پر رنگ بانوان در جامعه و ادارات بطوری که شأنیت و کرامت زنانه خود را حفظ کرده اند شاخصه انقلاب اسلامی است و ما تکریم این حضور را وظیفه خود می‌دانیم.

وی ضمن اهمیت توجه به برابری و عدالت بین بانوان و آقایان در محیط کار، خاطر نشان کرد: در بعضی از امور عملکرد بانوان به مراتب بهتر از آقایان است و باید از توانمندی‌ها و خلاقیت‌های بانوان برای پیشبرد اهداف شرکت بیش از پیش استفاده کرد.

وی افزود: با توجه به توسعه فعالیت‌های شرکت در راستای بهره برداری و افزایش تولید از میادین تحت سرپرستی، به طور یقین بانوان همکار نقش تاثیرگذاری در بخش‌های مختلف بر عهده دارند و با در نظر گرفتن حجم و فرآیند کار‌ها در سمت‌های کارشناسی و مدیریتی حضور خواهند داشت.

‏ وی به نقش محوری بانوان در تحکیم کانون خانواده به عنوان مادر و همسر اشاره و اظهار کرد: بانوان شاغل در کنار نقش محوری در خانواده، در ایفای وظایف و مسئولیت‌ها محوله در راستای اهداف و برنامه‌های سازمان نیز تلاش می‌کنند که مساعی و همت ارزشمند آنان جای تقدیر و قدردانی دارد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در انتها گزارشی از اقدامات موثر یکسال و نیم اخیر خود در جهت ارتقا جایگاه بانوان شاغل این شرکت و رفع مشکلات و دغدغه‌های ایشان پرداخت و یادآور شد؛ اهتمام ویژه بنده و مدیران و روساء در حل نیاز‌های بانوان همکار بسیار جدی است و در این راه گام‌های مهم و اساسی برداشته شده است و بعضا فعالیت‌هایی انجام گردیده که در کمتر شرکتی سابقه اجرای آن وجود داشته و این تلاش و پیگیری‌ها جز برای ارج نهادن به زحمت و تلاش‌های شما بانوان گرامی نبوده است.

همچنین در ادامه خانم حسینی مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده نیز با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و بزرگداشت مقام مادر و با تشکر از حضور مهندس عذاری اهوازی و جمعی از مدیران، گزارشی از عملکرد امور زنان و خانواده شرکت ارایه داد، و با اشاره به تلاش‌های در خور تحسین بانوان همکار در پیشبرد اهداف سازمانی، در مورد مسائل و مشکلات و شرایط فعلی بانوان شاغل در شرکت گزارشی ارائه نمود.

در پایان این نشست، مهندس عذاری اهوازی از کلیه بانوان حاضر در جلسه با اهداء لوح و گل تقدیر به عمل آورد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی