تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

انتشار اسامی سینما‌های جشنواره فجر تا ۴ بهمن

محمدرضا فرجی، مدیر امور سینما‌های جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اعلام کرد که اسامی سینما‌های این جشنوراه حداکثر تا ۴ بهمن ماه اعلام خواهد شد.

کد خبر: ۱۴۳۶۵۶
۱۲:۳۵ - ۲۶ دی ۱۴۰۱

انتشار اسامی سینما‌های جشنواره فجر تا ۴ بهمن

دیدارنیوز: مدیر امور سینما‌های چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر آخرین وضعیت سینما‌های این دوره از جشنواره را تشریح کرد.

به نقل از سایت چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، محمدرضا فرجی مدیر امور سینما‌های جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اعلام کرد: پس از ارسال شیوه‌نامه مصوب ستاد برگزاری چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر توسط انجمن سینماداران به سینماها، ثبت‌نام سینما‌های متقاضی آغاز و مراحل بررسی توسط کمیته نمایش در حال انجام است.

وی افزود: کیفیت مطلوب صدا و تصویر، شرایط سالن نمایش فیلم و دیگر امکانات رفاهی سینما از جمله معیار‌هایی هستند که در انتخاب سالن‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد و اسامی سینما‌های مردمی حداکثر تا ۴ بهمن ماه اعلام خواهد شد.

فرجی اظهار کرد: خوشبختانه حضور در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر مورد توجه و استقبال سینمادار‌ها قرار گرفته است.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ به دبیری مجتبی امینی برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی