تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

شناسایی ۳۳۹۲ نقطه حادثه‌خیز در محور‌های ارتباطی کشور

فرمانده پلیس‌راه کشور گفت: ۳ هزار و ۳۹۲ نقطه حادثه‌خیز در سراسر جاده‌های کشور شناسایی شده که عملیات بهسازی و اصلاح این نقاط انجام می‌شود.

کد خبر: ۱۴۳۴۱۶
۱۷:۵۲ - ۲۱ دی ۱۴۰۱

شناسایی ۳۳۹۲ نقطه حادثه‌خیز در محور‌های ارتباطی کشور

دیدارنیوز: سردار حسن مومنی ظهر امروز در بازدید از محور گردنه قوشچی ارومیه، اظهار داشت: براساس برآورد‌های کارشناسی، اصلاح نقاط حادثه‌خیز نیازمند اعتباری بالغ بر ۵ هزار میلیارد تومان است.

وی افزود: با همت دستگاه‌های متولی، تاکنون ۶۶۳ نقطه در محور‌های مواصلاتی اصلاح شده و ۸۸۷ نقطه نیز در اولویت اجرا قرار گرفتند.

فرمانده پلیس‌راه کشور، از شناسایی ۳۵ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های آذربایجان‌غربی خبر داد و گفت: از این تعداد، ۱۳ نقطه رفع خطر و اصلاح شده‌اند و سایر نقاط نیز با اولویت‌بندی اصلاح می‌شوند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی