تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.
معاون حقوقی رئیس‌جمهور خبر داد

اقدام حقوقی دولت ایران علیه «شارلی ابدو»

محمد دهقان، معاون حقوقی رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه دولت اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران علیه نشریه فرانسوی شارلی ابدو اقدام حقوقی می‌کند.

کد خبر: ۱۴۳۳۹۸
۱۳:۴۴ - ۲۱ دی ۱۴۰۱

اقدام حقوقی دولت ایران علیه «شارلی ابدو»

دیدارنیوز: معاون حقوقی رئیس‌جمهور اعلام کرد: در واکنش به اقدام شارلی ابدو، نظرات کارشناسی از وکلای داخل و خارج کشور و هیئت حقوقی خود گرفته و پس از بررسی‌های لازم، اقدام می‌کنیم.

محمد دهقان در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره واکنش حقوقی لازم درباره اقدام نشریه شارلی ابدو، اظهار کرد: موضوعات حقوقی چندان مسئله فوری نیست. مواضع سیاسی و دیپلماتیک توسط وزارت خارجه در داخل کشور اتخاذ می‌شود. آنجا که نیاز به اقدام حقوقی است، باید اسناد جمع آوری شود و مرکز امور حقوقی بین الملل که متولی مدیریت دعاوی حقوقی در خارج کشور است، بررسی‌های خود را انجام دهد.

وی در ادامه گفت: در سال‌های اخیر اقدامات خصمانه‌ای توسط برخی از کشور‌ها و رسانه‌های خارجی انجام شده است که شکایت‌هایی در خارج از کشور انجام شده است. اقدام نشریه فرانسوی نیز که به تازگی انجام شده در دست بررسی است تا ظرفیت سنجی شود و نظرات کارشناسی از وکلای داخل و خارج کشور و هیئت حقوقی خود بررسی و بعد اقدام می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی